معاون كل وزارت بهداشت:

برای كنترل بحران در هرمزگان نیازمند استقرار بیمارستان های جدید هستیم

برای كنترل بحران در هرمزگان نیازمند استقرار بیمارستان های جدید هستیم به گزارش آرایش عروس هرمزگان معاون کل وزارت بهداشت اظهار داشت: مهم ترین کار برای کنترل بحران در هرمزگان، استقرار بیمارستان های جدید مبتنی بر تجهیزات و نیرو استدکتر ایرج حریرچی بامداد امروز (۲۰ تیرماه) در حاشیه جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: هرمزگان دری بین استانهایی است که عملکرد خوبی در مدیریت بیماری کووید ۱۹ داشته که در ستاد کشوری هم از رئیس دانشگاه و استاندار تقدیر شده است.

وی اظهار نمود: مهم ترین کار برای کنترل بحران در هرمزگان، استقرار بیمارستان های جدید مبتنی بر تجهیزات و نیرو است که هم اکنون نیروی دریایی ارتش در هرمزگان با همکاری دانشگاه و وزارت بهداشت درحال انجام این کار است.

حریرچی ضمن اشاره به این که شهرستان های میناب و بندرلنگه هم باید از همین لحاظ تقویت شوند که گفتگوهایی در این خصوص با وزیر بهداشت انجام گرفته است، اظهار نمود: واکسینه کردن بسیار مهم می باشد ولی هم اکنون تا واکسیناسیون سراسری، رعایت پروتکلهای بهداشتی مهمتر است.

معاون کل وزارت بهداشت در انتها اظهار داشت: رعایت پروتکل ها در هرمزگان روند کاهشی داشته که باید به این مورد توجه ویژه شود.

وی با اشاره به اینکه هرمزگان در تمامی موارد بستری نسبت به هفته ی گذشته دارای افزایش بوده است و اگر مشکل کمبود تخت داشته باشیم سریعاً رفع می نماییم، افزود: در کل کشور ۷۲ درصد و در هرمزگان ۷۸ درصد افراد بالای ۷۰ سال واکسینه شده اند و در مناطق محروم مثل بشاگرد حدود ۹۸ درصد افراد سالمند واکسینه شده اند.

حریرچی در انتها اظهار نمود: همینطور واکسیناسیون افراد ۶۰ الی ۷۰ ساله ها شروع شده که در استان هرمزگان تابحال ۵۲ درصد این سن واکسینه شده اند.

منبع:

1400/04/20
13:33:50
5.0 / 5
339
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس