حریرچی:

میزان بستری كرونا در سیستان و بلوچستان از متوسط كشوری فراتر رفته است

میزان بستری كرونا در سیستان و بلوچستان از متوسط كشوری فراتر رفته است به گزارش آرایش عروس سیستان و بلوچستان معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: برای اولین بار در چند روز اخیر میزان موارد سرپایی و بستری کرونا در استان سیستان و بلوچستان از متوسط کشوری فراتر رفته است.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا ایرج حریرچی ۱۰ تیرماه در مسافرت به زاهدن اضافه کرد: در سیستان و بلوچستان به علت شرایط اقلیمی و فاصله گذاری اجتماعی در اوج گیری های قبلی کرونا میزان آمار بستری و مرگ و میر حتی به متوسط کشوری نرسیده بود، باید توجه داشت ایمنی اکتسابی چندانی نسبت به سایر استان ها در این استان وجود ندارد.
وی ادامه داد: از طرفی ویروس دلتا از جنوب شرقی وارد کشور شده و با عنایت به خواستگاه این ویروس در هند و شرایطی که در افغانستان به وجود آمده احتمال افزایش مهاجرت به ایران از مسیرهای مختلف وجود دارد.
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: همینطور شاهد افزایش موارد بستری در سیستان و بلوچستان هستیم و هم اینک ۷۲۰ بیمار کرونایی بستری در این استان داریم.
وی با درخواست از مردم برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی اضافه کرد: می دانیم مردم در فشار قرار دارند و از نظر اقتصادی گرفتار مشکل هستند، اما خواهش می نماییم مردم بخصوص در استانهای جنوبی همکاری کنند تا با رعایت دستورالعمل ها و واکسیناسیون سریع و گسترده در آینده نزدیک بتوانیم از بیماری رهایی پیدا نماییم.
منبع:

1400/04/10
22:52:07
5.0 / 5
250
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس