اخطار WHO نسبت به موج جدید كرونا در آفریقا

اخطار WHO نسبت به موج جدید كرونا در آفریقا به گزارش آرایش عروس سازمان جهانی بهداشت (WHO) نسبت به موج جدید کروناویروس در آفریقا اخطار داد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، سازمان جهانی بهداشت روز گذشته (پنج شنبه) نسبت به موج جدید کروناویروس در آفریقا به علت تاخیر در تأمین واکسن، توزیع آن و پیدایش سویه های جدید کرونا اخطار داد.
در گزارش این سازمان آمده است: تاخیر در ارسال دُزهای واکسن کرونا از موسسه سرم هند، تاخیر در توزیع و تزریق واکسن در آفریقا و بروز گونه های جدید به این مفهوم است که خطر موج جدید مبتلا شدن در این منطقه بسیار بالاست.
این گزارش تاکید کرده است که انواع جدیدی از ویروس مانند مواردی که در هند و آفریقای جنوبی پدید آمده اند می تواند "موج سوم" شیوع بیماری را در این قاره به همراه داشته باشد.
به گزارش آرایش عروس به نقل از مدیکال اکسپرس، این سازمان اعلام نمود: حالا آفریقا تنها یک درصد از دُزهای تزریق شده واکسن را در سطح جهان تشکیل می دهد. نخستین تحویل محموله های واکسن به ۴۱ کشور آفریقایی تحت سازوکار کوواکس در ماه مارس شروع شد اما تابحال ۹ کشور تنها یک چهارم دُزهای دریافتی را تزریق کرده اند در صورتی که ۱۵ کشور کمتر از نیمی از واکسنهای تخصیص یافته را بهره برده اند.1400/02/17
17:46:14
5.0 / 5
612
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس