چگونه در جریان نوبت واكسیناسیون مان ضد كرونا قرار می گیریم؟

چگونه در جریان نوبت واكسیناسیون مان ضد كرونا قرار می گیریم؟ به گزارش آرایش عروس سخنگوی وزارت بهداشت درباره نحوه اطلاع رسانی زمان واکسیناسیون گروه های در اولویت تزریق واکسن کرونا توضیح داد.دکتر سیما سادات لاری در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت داشتن پرونده الکترونیک سلامت افراد، اظهار داشت: اگر افراد قبلا به پایگاه های سلامت یا خانه های بهداشت مراجعه نموده باشند، پرونده الکترونیک سلامت دارند و کد ملی و نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه آنها در سامانه ثبت شده است.

وی اضافه کرد: پس از راه اندازی سامانه در ارتباط با واکسیناسیون به آدرس salamat.gov.ir هم یک پیامک برای افرادی که پرونده دارند ارسال می شود. همینطور به افرادی که برای آنها پیامک ارسال نشده، از راه رسانه ها اعلام خواهد شد که به سامانه و سایت اینترنتی فوق مراجعه نموده و اطلاعات خود شامل کد ملی، نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه را وارد کنند.

لاری با تکیه بر اینکه به هیچ عنوان نیازی به رجوع حضوری به پایگاه های سلامت یا خانه های بهداشت جهت ثبت نام واکسیناسیون کووید ۱۹ وجود ندارد و همه این فرایند از راه سایت صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: باید توجه کرد که اولویت واکسیناسیون بر مبنای سند ملی واکسیناسیون کووید ۱۹ در کشور انجام می شود. بر این اساس هم از روز سه شنبه هفتم اردیبهشت ۱۴۰۰ واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال در کشور شروع شده و به صورت مرحله ای به تدریج واکسیناسیون سنین پایین تر و بیماران مبتلا به بیماری های خاص صورت خواهد گرفت.

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: پس از طریق اندازی سایت در ارتباط با ثبت نام واکسیناسیون کرونا از راه رسانه ها اطلاع رسانی لازم جهت ثبت نام انجام و پیامک های مربوطه به تلفن همراهی که در سامانه ثبت شده باشد، ارسال شده و افراد در جریان نوبت و زمان واکسیناسیون خود قرار می گیرند.

منبع:

1400/02/13
10:43:23
5.0 / 5
586
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس