تعرفه ویزیت پزشكان باز هم گران شد!

تعرفه ویزیت پزشكان باز هم گران شد! به گزارش آرایش عروس همدان رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان از افزایش ۱۰ درصدی تعرفه ویزیت پزشکان اطلاع داد و اظهار داشت: تعرفه ویزیت در صورت استفاده از نسخه نویسی الکترونیکی ۳۰ درصد افزایش داشته است.


دکتر علیرضا مدرکیان در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: در سال ۱۴۰۰ تعرفه ویزیت پزشکان نسبت به آخرین تغییر سال ۹۹، ۱۰ درصد افزوده شده اما در صورت استفاده از نسخه نویسی الکترونیکی این افزایش تعرفه به ۳۰ درصد می رسد.
وی خاطرنشان کرد: طبق مصوبات مجلس شورای اسلامی، دولت موظف است پیگیر برنامه نسخه نویسی الکترونیکی باشد و سال جاری با جدیت این مساله در حال پیگیری است به همین علت برای تشویق پزشکان به منظور استفاده از این طرح، افزایش ۳۰ درصدی تعرفه ویزیت را برای آنها در نظر گرفته است.
وی با اشاره به اینکه پیشنهاد دادیم که اگر امکان دارد این مابه التفاوت ۲۰ درصدی از جیب مردم پرداخت نشود، توضیح داد: طی صحبت هایی که با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان و مدیرکل بیمه سلامت استان داشتیم، پیشنهاد دادیم این مابه التفاوت توسط سازمان های بیمه گر یا ارگانی پرداخت گردد تا مردم هزینه زیادی متحمل نشوند.
مدرکیان تصریح کرد: هم اکنون نسخه نویسی الکترونیکی در استان انجام می شود اما هم اکنون که ما درگیر پاندمی کروناویروس هستیم، زمان مناسبی برای اجرای این طرح نبود چونکه مدت زمان حضور بیماران در بیمارستان ها و مطب ها را افزایش داده است.
به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، ویزیت پزشکان سال ۹۹ علاوه بر اینکه در ابتدای سال افزایش ۱۵ درصدی داشت، در بهمن ماه هم بین ۸ تا ۱۰ درصد افزایش پیدا کرد!
منبع:

1400/02/06
22:18:59
5.0 / 5
612
تگهای خبر: بیمار , بیمه , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس