تشدید كنترل مرزها در آلمان به سبب جهش های نگران كننده ویروس كرونا

تشدید كنترل مرزها در آلمان به سبب جهش های نگران كننده ویروس كرونا آرایش عروس: آلمان به سبب جهش های نگران کننده ویروس کرونا مرزهای خودرا با جمهوری چک و اتریش مسدود کرد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، هزار نیروی پلیس برای اطمینان از کنترل دقیق مرزهای آلمان اعزام شده اند و این مساله محدودیت های شدید تردد را برای ورود به این کشور پدید آورده است. این روند مشابه سازوکاری است که در ابتدای شیوع ویروس کرونا میان کشورهای مختلف اروپایی اجرا شد.
طبق قوانین جدید آلمان تنها شهروندان یا افراد مقیم در این کشور می توانند وارد این کشور شوند، ضمن اینکه این افراد هم باید نتیجه تست کرونای منفی عرضه کنند.
در عین حال وزارت کشور آلمان گفته است که برخی استثناها برای کارگران و کارمندان بخش های اساسی همچون بهداشت و حمل و نقل وجود دارد.
این محدودیت ها برای کنترل انتشار سریع گونه جدید و جهش یافته ویرس کرونا در دستور کار برلین قرار گرفته است.
این تصمیم آلمان، نارضاتی اتحادیه اروپا را به دنبال داشته است. کمیسیون اروپا با محکوم کردن محدودیت های جدید آلمان از این کشور خواست تا حرکت مسافران در مرزها را تسهیل کند.
کمیسر بهداشت اتحادیه اروپا روز یکشنبه اظهار داشت: ترس از ورود ویروس کرونای جهش یافته قابل درک است اما حقیقت این است که نمی توان ویروس را با بستن مرزها متوقف کرد. واکسن و همین طور رعایت نکات بهداشتی تنها گام های موثری هستند که می توانند از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری نمایند.
انتقادات بروکسل اما تاثیری در تصمیم برلین نداشته است.
به گزارش یورونیوز، هورست زیهوفر، وزیر کشور آلمان اعلام نمود: کسی که جزء استثنائات نباشد حق عبور از مرزها را ندارد و محدودیت های مرزی ادامه خواهد داشت.
منبع:

1399/11/27
21:29:26
0.0 / 5
639
تگهای خبر: بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس