فراخوان تأمین ملزومات و تجهیزات پزشكی-دستگاه اكسیژن خانگی و ماسك NIV

فراخوان تأمین ملزومات و تجهیزات پزشكی-دستگاه اكسیژن خانگی و ماسك NIV به گزارش آرایش عروس فراخوان تأمین ملزومات و تجهیزات پزشكی ـ دستگاه اكسیژن خانگی و ماسك NIV از جانب رئیس اداره نظارت بر تأمین و نگهداشت اداره كل تجهیزات و ملزومات پزشكی اعلام گردید.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا و به نقل از وبدا، مهندس محمد مهدی علاالدین، اظهار نمود: این فراخوان باتوجه به شرایط کنونی کشور متاثر از کرونا به منظور تبدیل و کنترل نیاز و قیمت بازار نسبت به تأمین نیاز دستگاه اکسیژن خانگی و ماسک NIV، به شرح ذیل منتشر می شود:
۱- از کلیه شرکتهای فعال در حوزه تجهیزات پزشکی که تمایل به تأمین دستگاه اکسیژن ساز خانگی و ماسک NIV دارند؛ دعوت می گردد درخواست رسمی خویش را به انضمام مشخصات در چارچوب فرمت تعیین شده به پیوست به صورت نسخه فیزیکی و فایل در لوح فشرده CD به همراه مستندات لازم در مورد پیشنهاد قیمت ارزی/ریالی، تاییدیه های فنی در ارتباط با محصول و اعلام زمان دقیق تحویل کالا در پاکت در بسته به دبیرخانه محرمانه حراست اداره کل تجهیزات پزشکی تحویل دهند. به درخواست هایی که با فرمت دیگری ارسال شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۲- واردکنندگان و تولیدکنندگان ثبت شده و دارای کد IRC هم می توانند در صورت تمایل در این فراخوان شرکت نمایند و در صورت عرضه پیشنهاد مناسب در اولویت قرار خواهند گرفت.
۳- شرکت هایی که در فراخوان تأمین کالا به صورت فوریتی پذیرفته می شوند می بایست، ظرف مدت ۲ روز کاری بعد از اعلام، مراحل لازم به منظور ثبت فوریتی کالا را طی نموده و نسبت به واردات ظرف مدت دو ماه اقدام نمایند.
۴- از آنجائیکه عرضه پیشنهاد قیمتی و ثبت درخواست به منزله ایجاد تعهد برای شرکت پذیرفته شده جهت تأمین کالای فوریتی می باشد لازم است ضمن لحاظ دقت و ملاحظات لازم در مورد تکمیل اطلاعات مورد نظر فرم تعهدنامه پیوست را تکمیل و به همراه مدارک ارائه نمایند.
۵- شرکتهای منتخب در فراخوان ضمن تکمیل فرم تعهدنامه (پیوست) می بایست الف) نسبت به انجام ثبت سفارش و انجام فرایند های لازم به منظور صدور مجوز لازم تولید، واردات و ترخیص کالای منتخب در فراخوان اقدام و در صورت وجود هر نوع مشکل در هر کدام از مراحل کاری، مراتب را در اسرع وقت به اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام کنند.
همینطور در صورت عدم ترخیص کالا ظرف مدت مشخص شده، تمدید کد IRC فوریتی صرفاً با تشخیص این اداره کل بوده و هیچ گوه حقی برای شرکت ایجاد نمی کند.
ب)شرکت های منتخب در فراخوان می بایست بعد از تولید و یا ترخیص کلیه اقلام با نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کالا را توزیع کنند.
۶- کلیه شرکتهای پذیرفته شده موظف می باشند در بازه های زمانی یک ماهه گزارش شرح اقدامات صورت گرفته را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایند.
۷- در صورت کوتاهی شرکتهای پذیرفته شده در فراخوان در پیگیری تأمین بموقع، سهمیه داده شده جهت واردات لغو و به متقاضیان دیگر عرضه خواهد شد و همینطور از شرکت آنها در فراخوان های بعدی ممانعت بعمل خواهد آمد.
۸- مهلت عرضه پیشنهادات و تحویل پاکت ها ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ است.
۹- در صورت هرگونه ابهام و سوال با شماره ۶۳۴۲۰ – ۰۲۱ داخلی ۲۵۵ خانم مهندس طباطبایی تماس برقرار کنید.1399/08/30
16:59:28
5.0 / 5
1328
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس