4 واكسن كرونا در چین در حال گذراندن مراحل نهایی آزمایشات

4 واكسن كرونا در چین در حال گذراندن مراحل نهایی آزمایشات آرایش عروس: حداقل چهار واكسن كروناویروس در چین در حال گذراندن مراحل نهایی تحقیقات و آزمایشات هستند.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، چین اعلام نموده که در حال رایزنی با سازمان جهانی بهداشت (WHO) است تا واکسن های کووید-۱۹ تولیدِ این کشور برای مصرف جهانی مورد ارزیابی قرار گیرد.
متخصصان چینی در عین حال اظهار داشتند که واکسن کروناویروس تحت آزمایش در موسسه بیولوژی پزشکی چین در مراحل اولیه تحقیقات، ایمن بوده است.
در این بررسی ها مشخص شد که تزریق این واکسن با واکنش های منفی شدید همراه نبوده است.
از جمله بیشترین و شایعترین واکنش های منفی در بیماران دریافت کننده این واکسن می توان به درد خفیف، احساس خستگی ضعیف، قرمزی، خارش و ورم در اطراف محل تزریق اشاره نمود.
همچنین تزریق این واکسن با واکنش های ایمنی در افراد همراه بوده است.
به گفته پژوهشگران تمامی اطلاعات بدست آمده در این آزمایش حمایت کننده ایمنی این واکسن و مشوقی برای انجام مطالعات بیشتر در ارتباط با کارایی آن در آینده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز، صدها هزار نفر در گروه های حساس و لطمه پذیر در چین واکسن های تولید شده این کشور را با وجود به پایان نرسیدن آزمایشات بالینی دریافت نمودند که در ابتدا با نگران هایی در بین کارشناسان همراه بود هر چند حالا این نگرانی های تاحدودی برطرف شده است.
چین مذاکرات اولیه را با سازمان جهانی بهداشت آغاز نموده تا همین طور واکسنهای تولید این کشور به فهرست مصارف اضطراری اضافه شود.
"لیست مصارفِ اضطراریِ سازمان جهانی بهداشت" این امکان را می دهد که واکسن ها و درمان هایی که هنوز مجوز نگرفته اند ارزیابی شوند تا استفاده از آنها در موارد اضطراری تسریع شود.
منبع:

1399/07/16
21:38:50
5.0 / 5
1457
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس