صیانت مالی از بیماران با اجرای طرح مراقبت در منزل

صیانت مالی از بیماران با اجرای طرح مراقبت در منزل به گزارش آرایش عروس مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: طرح مراقبت در منزل علاوه بر صیانت مالی و جانی از بیماران، مدیریت هزینه و عرضه خدمات هر چه بیشتر به مردم را به دنبال خواهد داشت.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، مهندس طاهر موهبتی در نشست هم اندیشی با مراكز هوم كر(مراقبت در منزل) برای اجرای طرح پوشش بیمه ای به بیماران مزمن با اولویت بیماران ICU و نارسایی قلبی با اشاره به اینكه طرح هوم كر، مدیریت هزینه برای بیماران و سازمان های بیمه گر را به دنبال خواهد داشت، اظهار داشت: این اقدام از هدر رفت منابع جلوگیری كرده و سبب می گردد كه به تعداد بیشتری از مردم خدمات عرضه شود.
وی افزود: این اقدام مهم تر از مدیریت هزینه، می تواند مباحث عاطفی برای یك بیمار داشته باشد كه باعث سلامتی و تسریع در بهبود بیماری فرد می گردد.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، موهبتی با تاكید بر اینكه این طرح در كشور باید به نحوی اجرا شود كه مردم احساس امنیت و آرامش داشته باشند، اظهار داشت: صیانت مالی و جانی از مردم از مهم ترین وظایف سازمان بیمه سلامت ایران است. بنابراین ما موظف هستیم در هر اقدامی كه به ارتقای سلامت جامعه كمك می نماید، همراهی لازم را داشته باشیم.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران اضافه كرد: در صورت همكاری معاونت پرستاری وزارت بهداشت، می توان طرح مراقبت در منزل را در سایر رشته ها هم گسترش داد و این سازمان برای رسیدن به نتیجه نهایت تلاش خویش را در جهت وظیفه و ماموریتی كه بر عهده آن قرار داده شده، انجام خواهد داد.1397/09/23
12:16:11
5.0 / 5
4305
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس