درخواست از خیرین و تشکل های مردم نهاد برای کمک به زلزله زدگان خوی

درخواست از خیرین و تشکل های مردم نهاد برای کمک به زلزله زدگان خوی به گزارش آرایش عروس، مدیرکل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت در نشست ستاد بحران اداره کل که در جهت رفع مشکلات مردم شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی بعد از وقوع حادثه غم انگیز زلزله برگزار شد، اظهار داشت: این اداره کل در جهت رسالت وجودی خود، ضمن شناسایی و اولویت بندی نیازهای به وجودآمده، به کمک رسانی به هم وطنان صدمه دیده با مشارکت خیرین، تشکل های مردمی و مسئولیت پذیری اجتماعی بنگاه های اقتصادی خواهد پرداخت.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، محمدجواد حیدری پور ضمن دعوت از تشکل های مردمی ملی و فعال حوزه سلامت اضافه کرد: «ستاد بحران سازمان های مردم نهاد سلامت» هم می بایست هر چه سریع تر وارد عمل شود و به یاری مردم در موضوعات تخصصی و عام در مناطق زلزله زده خوی بشتابد.
مدیرکل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت در این نشست اظهار داشت: تجربه های پیشین در حوادث غیرمترقبه در کشور، توانایی و مسئولیت پذیری تشکل های مردمی و خیرین را ثابت کرده است.
مهندس حیدری پور، سازمان های مردم نهاد و خیرین را همیاران و بازوان نظام سلامت دانست و اضافه کرد: آنها می توانند با برنامه ریزی و هماهنگی برای حضور فعال در مناطق زلزله زده، به عرضه کمک های لازم در قالب مشارکت های مردمی بپردازند.
مدیرکل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت در انتها اظهار داشت: این اداره کل به دنبال بسیج ظرفیت های موجود تشکل ها و خیرین سلامت و بهره گیری از ظرفیت مسئولیت اجتماعی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در راه صحیح خود و به منظور ارتقا و عدالت در سلامت است.
به گزارش وبدا، در ادامه جلسه، هر یک از همکاران اداره کل هم پیشنهادهای خویش را برای برنامه ریزی کمک رسانی به مناطق زلزله زده عرضه دادند.
منبع:

1401/11/13
16:12:06
5.0 / 5
388
تگهای خبر: سازمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس