معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت عنوان كرد

بهره برداری از ۲۰۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی تا اختتام امسال

بهره برداری از ۲۰۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی تا اختتام امسال به گزارش آرایش عروس معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در دیدار با رحیم زارع - نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: وزارت بهداشت با جدیت به دنبال تکمیل و تجهیز پروژه های عمرانی با اولویت بهداشت در مناطق محروم است و تا آخر سال بیش از 2000 پروژه بهداشتی و درمانی به بهره برداری می رسد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، دکتر بهروز رحیمی با اشاره به اهمیت محرومیت زدایی در اقصی نقاط کشور بیان داشت: بطور کلی در اقصی نقاط کشور، تراکم و وضعیت مراکز بهداشتی و درمانی در وضعیت نسبتا خوبی است، اما هدف ما به سمت ایده آل گرایی و افزایش تراکم این مراکز با اولویت پروژه های بهداشتی در مناطق محروم است.
ایشان سپس بیان کرد: هرچه بیشتر به پروژه های بهداشتی و حوزه بهداشت اهمیت داده شود، وضعیت سلامتی مردم در بین مدت و بلندمدت در وضعیت بسیار بهتری قرار می گیرد، از همین رو اولویت وزارت بهداشت تکمیل و تجهیز پروژه های بهداشتی است.
رحیمی با اشاره به اینکه در زمینه تامین منابع انسانی رایزنی های لازم انجام شده است، اظهار داشت: قبل تر مطرح کردیم که درحال کوشش برای گرفتن مجوز جذب ۱۰۰ هزار نفر در وزارت بهداشت از سازمان اداری و استخدامی کشور هستیم و تا حصول نتیجه ای مطلوب این مهم با جدیت دنبال می شود.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، او در آخر بیان کرد: اهتمام داریم طبق اولویت بندی با محوریت مناطق محروم، توزیع منابع انسانی را در اقصی نقاط کشور به درستی انجام دهیم تا نیاز مردم درحوزه سلامت در جای جای کشور بطور کامل برطرف شود.
منبع:

1401/03/21
22:06:58
5.0 / 5
312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس