فضای مجازی محل امنی برای تهیه دارو نیست

فضای مجازی محل امنی برای تهیه دارو نیست رئیس پلیس فتای استان تهران با اشاره به اینکه فضای مجازی محل امنی برای تهیه دارو نیست، اظهار داشت: خرید و فروش هرگونه دارو در فضای مجازی ممنوع می باشد. چون که امکان دارد داروهای تاریخ گذشته و تقلبی به مردم عرضه و کلاهبرداری هم صورت گیرد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، سرهنگ داوود معظمی گودرزی ضمن اشاره به این که رصد فضای مجازی از وظایف اصلی پلیس سایبری است، اضافه کرد: امکان دارد برخی افراد در فضای مجازی، تبلیغاتی را در فروش داروهای خاص انجام دهند اما زمانی که پول واریز می شود متأسفانه خدماتی را انجام نمی دهند.

وی اظهار نمود: همکاران بنده به صورت شبانه روزی این فضا را رصد می کنند و با اقداماتی که انجام دادند امسال چندین باند برخورد کرده اند که اقدام به فروش دارو در فضای مجازی در چارچوب داروهای تاریخ گذشته و داروهایی که به خاطر عدم نگهداری در شرایط لازم فاسد شده بودند، می کردند و در کنار همه اینها کلاهبرداری بوده است.

وی به مردم سفارش کرد: در مورد داروها چه داروهای در ارتباط با کرونا و چه بیماری های دیگر که احتیاج به خرید دارو دارند، مردم حتما از مجاری رسمی آنها را مطالبه و تهیه کنند. فضای مجازی محل امنی برای تهیه دارو نیست چون که امکان دارد با سلامت و جان مردم بازی شود.

سرهنگ معظمی گودرزی در مورد رصد فضای مجازی توسط پلیس فتا اطمینان خاطر داد و اظهار داشت: فرزندان این ملت در پلیس سایبری به صورت شبانه روزی این موضوعات را پیگیری و رصد می کنند. ما در بحث موضوعات سلامت محور هیچ گونه تعارفی با کسی نداریم و با قاطعیت این موارد را داریم دنبال می نماییم.

وی دررابطه با واکسن های تزریقی که توسط های نهادهای رسمی زده می شود اظهار داشت: بازرسین در وزارت بهداشت نظارت کافی را بر واکسن های وارداتی دارند. درصورتیکه از مجاری رسمی و قانونی واکسن ها وارد شده باشند به هیچ عنوان تقلب متصور نیست. تزریق واکسن های تقلبی در جاهای غیر رسمی است که در فضای مجازی تبلیغ واکسن می کنند.1400/06/03
15:37:37
5.0 / 5
227
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس