افتتاح هشتاد و یكمین مركز تجمیعی واكسیناسیون پایتخت در منطقه 6

افتتاح هشتاد و یكمین مركز تجمیعی واكسیناسیون پایتخت در منطقه 6 آرایش عروس: هشتاد و یکمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون در منطقه 6 تهران با هدف تسریع روند واکسیناسیون در پایتخت راه اندازی شد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران امروز یکشنبه در مراسم افتتاحیه مرکز واکسیناسیون دژبان خودرویی که با حضور امیر حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش راه اندازی گردید، اظهار نمود: امروز با شروع به کار هشتاد و یکمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون، شاهد تجلی مسئولیت پذیری اجتماعی و مردم دوستی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم.
وی با اعلان اینکه بهترین چاره برای کاهش ازدحام مراجعان راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون است، از کوشش های ارتش برای همگامی و همراهی با کادر بهداشت و درمان قدردانی کرد.
زالی با اعلان اینکه روز گذشته ۴۰ هزار و ۲۰۰ واکسن به شهروندان استان تهران تزریق شده است، بر ضرورت استفاده از ظرفیت های سایر نهادها همچون نیروهای مسلح برای پروسه واکسیناسیون استان تهران اصرار کرد.
وی با اعلان اینکه ارتش جمهوری اسلامی همه امکانات خودرا برای بسط مراکز تجمیعی در اختیار قرار خواهد داد، نگاه سلامت محور امیر حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش را یک خصلت اجتماعی ممتاز توصیف کرد.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، زالی همین طور با اعلان اینکه این مرکز تجمیعی در منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران به راه افتاده است، از کوشش های همکاران در این دانشگاه برای ارائه خدمت به هموطنان قدردانی کرد.
در بخش دیگری از این مراسم امیر سیاری نیز اظهار نمود: ارتش در دوران شیوع ویروس کرونا تمام امکانات خودرا همچون نیروی انسانی، بیمارستان ها و نقاهتگاه ها در خدمت نظام بهداشت و درمان کشور قرار داده است.
وی همین طور با اعلان اینکه در هشت سال دفاع مقدس که ارتش در خط مقدم قرار داشت، بهداشت و درمان کشور تمام قد به پشتیبانی پرداختند اظهار داشت: امروز در برابر کرونا نیز نیروهای بهداشت و درمان در خط مقدم قرار دارند و ارتش افتخار پشتیبانی از آنان را دارد.
وی ضمن اعلام آمادگی ارتش برای کمک به روند واکسیناسیون در کشور، از استقرار یک مرکز تجمیعی واکسیناسیون دیگر ظرف یک تا دو روز آینده آگاهی داد.
معاون هماهنگ کننده ارتش همین طور با اشاره به این که نیروی زمینی ارتش حدود ۱۰ روز است که در سیستان نیروهای خودرا برای ارائه خدمت به هموطنان به کار گرفته است، اظهار داشت: با هدایت دکتر زالی در ایرانمال تهران نیز ارتش مرکز تجمیعی را با ۱۲۰ ایستگاه مستقر کرده است که روزانه ظرفیت ۱۰ هزار تزریق را دارد.
منبع:

1400/04/28
08:09:51
5.0 / 5
451
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس