روحانی:

مردم در روز انتخابات گلایه ها را كنار بگذارند

مردم در روز انتخابات گلایه ها را كنار بگذارند آرایش عروس: رییس جمهور اظهار داشت: از مردم می خواهم در روز انتخابات گلایه ها را مورد نظر قرار ندهند و پای صندوق های رای حاضر شوند.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور بامداد امروز(پنجشنبه) در مراسم بهره برداری از هزار و ۲۷ تخت بیمارستانی در ۵ استان با اشاره به اهمیت انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار داشت: به مردم عزیز و بزرگوار ایران عرض می کنم فردا روز ۲۸ خرداد روز بسیار بااهمیتی در تاریخ کشور است. از مردم خواهش می کنم که پای صندوق های رای حضور یابند.
وی گفت: در جایگاه ریاست جمهوری ایران این تجربه را داشتم که رییس جمهور به جهت اینکه بتواند برای حل معضلات و مشکلات داخلی و همین طور مسائل بین المللی با قدرت و توان بیشتر کار و تلاش کند، باید پشتوانه آرای مردم را داشته باشد بدین جهت حضور و آرای مردم بسیار موثر است. این که مردم با جمعیت کمی پای صندوق های رای باشند یا با تعداد و جمعیت بالا بسیار مهم و موثر است، همه مردم فردا به وظیفه خود عمل کنند و پای صندوق رای حضور یابند.
رئیس جمهور اظهار داشت: ممکنست گله هایی در نظر باشد اما درحال حاضر به آن گله ها توج نکنید، بعضی می گویند فلان کس مورد نظر ما بود و الان در فهرست نیست، اهتمام کنید به فردی که نزدیک تر به گزینه مورد نظرتان بود رای دهید و بین گزینه های موجود یک نفر را انتخاب کنید. حضور پای صندوق های رای بسیار مهم می باشد.
روحانی اشاره کرد: کار ناقص یک جمع یا یک نهاد نباید ما را از وظیفه قانونی مان باز دارد.
وی اشاره کرد: هفته های پیش یک مقدار فضای انتخابات سرد بود و شرایط نتوانست یک فضای گرمی را به وجود آورد، مردم باید این فضای سرد را جبران کرده و پای صندوق های رای حضور یابند. مردم عزیز امشب را شب قدر خود قرار دهند، تصمیم بگیرند و فردا پای صندوق های رای حضور یابند. ان شاءالله فردا جمعیت زیادی پای صندوق های رای حضور یابند و فضای انتخابات گرم شود.
رئیس جمهور اظهار داشت: دشمنان و بدخواهان ما در سراسر دنیا دلشان می خواهد که صف های رای مردم خلوت باشد، نگذاریم آرزوی آنها تحقق پیدا کند. ان شاءالله بتوانیم فردا انتخابات شکوهمندی را برگزار نماییم و ۲۸ خرداد با زیبایی اجرا شود و ورق زرین دیگر در تاریخ انقلاب ما ثبت گردد و ما به وظیفه خود عمل نماییم.
روحانی اضافه کرد: یکی از افتخارات بزرگ دولت یازدهم و دوازدهم انقلاب در سلامت بود. هیچکس نمی تواند این واقعیت را منکر شود. حتی بی انصاف ترین افراد هم نمی توانند در بخش سلامت چشم خودرا روی پیشرفت ها ببندند.
وی اشاره کرد: کسی نمی تواند چشم خودرا روی اقداماتی که در بخش سلامت انجام شده است، ببندد. حرف هایی که دراین زمینه مطرح می شود، بی معنا و پوچ و برای مردم زجرآور است. فردی که این حرف ها را می شنود در روحیه اش نسبت به بداخلاقی ها در جامعه تنفر ایجاد می شود.
رئیس جمهور اظهارداشت: طرح تحول سلامت تا روز آخر این دولت ادامه خواهد داشت، امیدوارم دولت سیزدهم نیز همین مسیر را ادامه دهد. مسئله سلامت یکی از مسائل زیربنایی است.
روحانی اظهار داشت: نیروی انسانی متبحری در بخش سلامت داریم که به وجود آنها افتخار می نماییم. این افراد در دوران کرونا از مردم با جان خود دفاع کردند.
وی اضافه کرد: متأسفانه در این روزها به فداکاری های این عزیزان، کم توجه شد. این عزیزان در ۱۶ ماه اخیر با تمام وجود تلاش کردند.
رئیس جمهور با اعلان اینکه دولت و شرکت های دانش بنیان نیز در کنار مدافعان سلامت تمام تلاش خودرا به کار بردند، اظهار داشت: ۵ هزار و ۵۰۰ دستگاه کمک تنفسی در ۱۶ ماه اخیر، ۱۸۵ دستگاه سی تی اسکن، ۴۷۲ دستگاه اکسیژن ساز به امکانات بیمارستان ها افزوده شد.
روحانی اظهار داشت: در ابتدای کرونا فقط دو آزمایشگاه تشخیص مولکولی در کشور وجود داشت. امروز به ۴۰۰ آزمایشگاه بالا رفته است.
وی اشاره کرد: تختهای ویژه و آی سی یو به بالای سه برابر بالا رفته است، کار بسیار بزرگ و عظیمی انجام شده است. از همه کادر سلامت تشکر و سپاسگزاری و در مقابل عظمت کار آنها، تعظیم می کنم.
رئیس جمهور اضافه کرد: امروز هم بیش از ۱۲۰۰ تخت بیمارستانی در یک روز در کشور راه اندازی شد. در یک سال بیش از ۱۴ هزار تخت به تخت های بیمارستانی ما افزوده شد که بی نظیر است.
روحانی اظهار داشت: بیمارستان یک مجموعه ای است که برای بهداشت، سلامت و درمان مردم بسیار مهم می باشد. بخش بزرگی از آموزش در بیمارستان ها انجام می شود، بدین سبب بیمارستان بخش مهمی در بهداشت، درمان و آموزش است.
وی اظهار داشت: بسیار مهمست که مجموعه های بیمارستانی با استاندارد کافی، مهندسی و دقیق ساخته شوند، تجهیزات و نورگیر بودن فضای بیمارستان بسیار مهم می باشد.
رئیس جمهور در بخش دیگری از اظهاراتش در مورد توسعه مترو، اضافه کرد: مترو برای حمل و نقل بسیار اهمیت دارد، برای اینکه فضای زمین و خیابان کافی نیست، چون تردد و جمعیت زیاد است، بدین سبب یا ناچار هستیم از مونوریل استفاده نمائیم یا از مترو در زیرزمین.
روحانی با اعلان اینکه در دنیا از فضای زیرزمین برای مترو بهره برده اند، گفت: سرعت حمل و نقل عمومی بوسیله مترو بسیار بالا است. به آسانی می توان در مدت نیم ساعت از شرق شهر به غرب شهر رفت. سلامت و ایمنی کافی نیز در مترو وجود دارد. علاوه بر این برای محیط زیست نیز مفید می باشد، برای اینکه بدون آلودگی هوا این مسیر طی می شود.
وی اشاره کرد: یکی از خدمات بزرگ این دولت، کمک به توسعه مترو بود. امیدوارم این خدمات مورد قبول درگاه خداوند قرار گیرد.
رئیس جمهور تاکید کرد: مردم مُنصف می دانند که ما در وضعیت جنگ تحمیلی اقتصادی و در وضعیت کرونا اقدامات مهمی را انجام دادیم.
روحانی اضافه کرد: کشور ایران در وضعیت جنگ اقتصادی در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ دارای رشد اقتصادی ۳.۶ است. این افتخار بزرگی است و همه سحرها را باطل کرد. آمار بانک مرکزی همه حرف های نادرست و غلطی که این مدت عنوان شد را شست و از بین برد و ذهن مردم را تمیز کرد.
وی اظهار داشت: دولت در کرونا، جنگ تحمیلی اقتصادی و خشکسالی دارای رشد مثبت اقتصادیست که مایه افتخار ماست و نشان می دهد، همه بخش ها پویا هستند.
رئیس جمهور از مردم خواست فردا با حضور گرم پای صندوق های رأی، یک روز به یادماندنی را در تاریخ کشور باقی بگذارند.
روحانی همین طور در ابتدای سخنان خود با اشاره به انتقاداتی که مقابل طرح تحول سلامت در روزهای تبلیغات ریاست جمهوری عنوان شد، در جریان افتتاح بیمارستانی در شهرری اظهار داشت: از تبلیغات و حرف های بی اساس ناراحت نشوید، دروغ ها را باد می برد. بیمارستان هایی که تاسیس شده، پزشکانی که تربیت شده اند و بهبودهای روش درمان باقی می ماند. مردم در طول سال های آتی شاهد آثار این هشت سال خواهند بود و هیچ گاه دروغگو به نتیجه نمی رسد.
رئیس جمهور گفت: از خدماتی که در بخش سلامت برای مردم صورت گرفته است خوشحال هستم و مخصوصاً در این یک سال و چند ماه که گرفتار بیماری کرونا بودیم و مشکلات ما دو چندان شده بود.
روحانی در جریان افتتاح بیمارستانی در تبریز به نام آیت الله مدنی، اظهار داشت: بنده ارادت ویژه به آیت الله مدنی دارم، سال ۴۶ که بنده در نجف بودم ایشان در منزلشان درس اخلاق داشتند که بنده جمعه ها در منزل ایشان حضور پیدا می کردم. ایشان شخصیت ویژه ای از نظر اخلاقی، زهد و عبادت داشتند.
وی گفت: خوشحال هستم که این بیمارستان در تبریز به نام این شهید بزرگوار افتتاح می شود. هرچه خدمت به استان آذربایجان شرقی بکنیم کم است، چون مردم این استان در تاریخ این کشور از زمان مشروطه تا انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند. اگر حرکت مردم آذربایجان در بهمن سال ۵۶ نبود، معلوم نبود که مسیر انقلاب به کجا می رسید.
رئیس جمهور اظهار داشت: مردم آذربایجان شرقی در انقلاب و دفاع مقدس نقش و سهم بزرگی را بر دوش داشتند.
روحانی در جریان افتتاح بیمارستانی در استان آذربایجان غربی و شهرستان تکاب اظهار داشت: این که در شهرستان تکاب تخت های بیمارستانی در اختیار مردم قرار می گیرد برای ما بسیار خوشحال کننده است.
وی افزود: در این ۸ سال بیش از گذشته امکانات و افتتاح ها در بخش های مرزی و محروم انجام شده است که به مفهوم عدالت در بخش سلامت است و بسیار اهمیت دارد.
رئیس جمهور در جریان افتتاح ایستگاه متروی مدافعان سلامت در تهران اظهار داشت: مردم ما قدردان اقدامات شهرداری تهران هستند، خوشحالم که خط هفت مترو افتتاح می شود و امیدوارم دولت بتواند خادم خوبی برای مردم باشد.
روحانی اظهار داشت: لایحه منابع پایدار شهرداری ها، از لوایح خوبی بود که دولت ارائه داد که می تواند دغدغه های شهرداری ها را بر طرف کند.منبع:

1400/03/28
20:41:25
5.0 / 5
246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس