حذف واسطه ها از چرخه توزیع تجهیزات پزشكی با پلت فرم یكی از شركتهای فناور

حذف واسطه ها از چرخه توزیع تجهیزات پزشكی با پلت فرم یكی از شركتهای فناور به گزارش آرایش عروس تعدادی از پژوهشگران یکی از شرکتهای فناور، پلتفرمی را بر بستر فناوری اطلاعات برای پخش تجهیزات پزشکی ارائه کردند که با حذف واسطه ها اقلام مورد نیاز داروخانه ها توزیع می شود.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، در حاشیه سومین روز از دهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ از سامانه پخش تجهیزات پزشکی رونمایی گردید.
این سامانه یک بستر خرید و فروش تجهیزات پزشکی است که فروش و پخش مستقیم داروخانه ایی را برای تأمین کنندگان کالا فراهم می آورد. از راه این سامانه، بورس داروخانه ها و کلیه مراکز درمانی می توانند کلیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز خویش را به صورت مناقصه ثبت کنند.
کلیه تولیدکنندگان و تأمین کنندگان هر کالای پزشکی با ثبت قیمت و شرایط پرداخت خود می توانند در هر مناقصه شرکت نمایند.
قیمت مناسب، کاربری آسان و حذف واسطه ها از مزایای رقابتی این سامانه پخش تجهیزات پزشکی و عرضه مویرگی به داروخانه ها به حساب می آید.
در این مراسم حمیدرضا رفیعی مدیر عامل این شرکت فناور با اشاره به اینکه این شرکت از سال ۱۳۹۴ فعالیت خویش را بر اساس IT در حوزه پخش شروع کرده است، اظهار داشت: با انتشار کرونا و تغییر کسب و کارها، ما مبادرت به راه اندازی این سامانه برای عرضه تجهیزات پزشکی به داروخانه ها کردیم.
وی تأمین زنجیره تأمین را از اهداف راه اندازی این پلت فرم عنوان نمود و خاطرنشان کرد: بازار تجهیزات پزشکی بازار بزرگی است بگونه ای که روزانه ۱۵ هزار داروخانه اقلام مورد نیاز خویش را خریداری می کنند ازاین رو کشور نیازمند پلتفرمی با حضور تأمین کنندگان اصلی تجهیزات پزشکی است از طرفی شرکتهای تولید کننده تجهیزات پزشکی در کشور به راه افتاده است که آنها نیاز دارند بدون دغدغه محصولات خویش را به داروخانه ها ارسال نمایند.
رفیعی، با تکیه بر این که در حال ۶۰۰ داروخانه و ۸۰ تأمین کننده در این سامانه ثبت نام کرده اند، خاطرنشان کرد: کوتاه شدن زنجیره تأمین، کم شدن واسطه ها و قیمت تمام شده محصولات از مزایای بهره برداری داروخانه ها از این سامانه است.1400/02/30
22:58:58
5.0 / 5
491
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , ثبت نام , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس