استاندار بوشهر:

كنترل ورودی ها شهرها با جدیت دنبال شود

كنترل ورودی ها شهرها با جدیت دنبال شود بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: همچنان کنترل ورودی های استان و شهرها با جدیت از جانب نیروی انتظامی دنبال شود، چون که اگر محدودیت های اعمال شده و پروتکل ها را رعایت نکنیم باید منتظر افزایش آمار فوتی ها باشیم.


عبدالکریم گراوند در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا با تکیه بر کنترل و نظارت جدی مدیران دستگاههای اجرایی بر رعایت اجرای محدودیت ها اظهار نمود: شخص مدیر دستگاه مسئول حسن اجرای محدودیت های اعمال شده و با عنایت به اعمال محدودیت های جدید کارکنان ادارات، اگر یک مدیر، کارمندی را اجبار کند از شهرهای اطراف به محل کار خود در بوشهر بیاید، گزارش این تخلف را به استانداری عرضه کرده تا با مدیر متخلف برخورد شود.
وی با اشاره به اینکه از رعایت اجرای محدودیت ها در استان رضایت ندارم، بیان نمود: اگر پروتکل ها و محدودیت های اعمال شده را به خوبی رعایت نکنیم با محدودیت های شدیدتری مواجه خواهیم شد.
مقام عالی دولت در استان بوشهر با اشاره به اینکه در ارتباط با سلامت مردم با کسی تعارف نداریم، افزود: همه دستگاههای اجرایی باید وظایف خود در ارتباط با مقابله با کرونا انجام دهند، فرمانداران مبحث کنترل و نظارت بر حسن اجرای محدودیت ها در شهرستان ها را با جدیت دنبال کنند.
گراوند با قدردانی از همراهی و همکاری نیروی انتظامی و سپاه در مقابله با کرونا اظهار داشت: همچنان کنترل ورودی های استان و شهرها با جدیت از جانب نیروی انتظامی دنبال شود، چون که اگر محدودیت های اعمال شده و پروتکل ها را رعایت نکنیم باید منتظر افزایش آمار فوتی ها باشیم.
وی با قدردانی از تلاش دانشگاه علوم پزشکی برای واکسیناسیون کرونا بیان نمود: با عنایت به سهمیه جدید واکسن کرونا به استان، انتظار است واکسیناسیون گروه های اولویت دار، با سرعت و جدیت ادامه یابد.1400/01/30
20:35:33
5.0 / 5
594
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , دستگاه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس