جهانگیری:

باید دوستی انسان و طبیعت را حتی در فاصله های فیزیكی پاس داشت

باید دوستی انسان و طبیعت را حتی در فاصله های فیزیكی پاس داشت به گزارش آرایش عروس معاون اول رئیس جمهوری با گرامیداشت روز طبیعت با اشاره به اینکه «الزامات سلامت و رعایت بهداشت در رویارویی با شیوع ویروس کرونا، سال جاری مردم ما را از پایبندی تام و تمام به سنت حضور در طبیعت محروم کرده است»، تصریح کرد: حکم علم و عقل و قانون هم همین است، همچنان که سال پیش هم جامعه ما به نیکویی چنین کرد، اما روح آشنایی و دوستی انسان و طبیعت و روحیه شادی و نشاط و همبستگی جمعی را باید حتی در دوری ها و فاصله های فیزیکی هم پاس داشت.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام ضمن اشاره به فرارسیدن روز طبیعت نوشت:
«امروز ۱۳ فروردین روز طبیعت است؛ روزی که بر مبنای یک سنت دیرین ایرانی، هر خانواده ای به اندازه وسع خود به دامان طبیعت می رود و شادی و نشاط و دوستی را در بین جمع ها به اشتراک می گذارند. الزامات سلامت و رعایت بهداشت در رویارویی با شیوع ویروس کرونا، سال جاری مردم ما را از پایبندی تام و تمام به این سنت، محروم کرده است. حکم علم و عقل و قانون هم همین است، همچنان که سال پیش هم جامعه ما به نیکویی چنین کرد، اما روح آشنایی و دوستی انسان و طبیعت و روحیه شادی و نشاط و همبستگی جمعی را باید حتی در دوری ها و فاصله های فیزیکی هم پاس داشت.»
منبع:

1400/01/13
15:56:31
5.0 / 5
786
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس