سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا؛

سفرهای نوروزی از عوامل اصلی گسترش كرونا در سال آینده

سفرهای نوروزی از عوامل اصلی گسترش كرونا در سال آینده آرایش عروس: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، سفر و دید و بازدید در نوروز را از عوامل اصلی گسترش همه گیری کووید ۱۹ در آینده خواند.به گزارش آرایش عروس به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، علیرضا رئیسی، در آخرین جلسه شورای مدیران معاونت بهداشت وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۹، اظهار داشت: دید و بازدیدها در نوروز عاملی تهدید کننده و گسترش دهنده ویروس کرونا خصوصاً از نوع جهش یافته خواهد بود و همه هموطنان ضمن توجه ویژه به این مورد برای حفظ جان خود و خانواده بخصوص کودکان و سالمندان از میهمانی ها و دید و بازدید در نوروز جدا اجتناب کنند.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، استفاده از فضای مجازی را بهترین روش جایگزین دید و بازدیدها خواند و اضافه کرد: با رعایت این مورد خواهیم توانست در مناسبت های بعدی و اعیاد سالهای آینده عزیزان خود را در کنار خود داشته باشیم.
رئیسی ضمن اشاره به خریدهای نوروزی در ایام آخر سال، اظهار داشت: با عنایت به تقویت زیرساخت ها در کشور طی یک سال گذشته، بهترین روش برای انجام خریدها رفتن به فروشگاه های اینترنتی است و این اقدام سبب کاهش قابل ملاحظه ترددها و انتشار کرونا خواهد شد.
وی، سفر را یکی از عاملهای مهم انتقال و انتشار کرونا خواند و اضافه کرد: هموطنان در نوروز سفر نروند و با گسترش واکسیناسیون و کاهش شیوع بیماری طی ماههای آینده زمینه مناسب برای سفرها فراهم خواهد شد.
رئیسی در ادامه این جلسه ضمن اشاره به فعالیتهای حوزه بهداشت طی سال ۱۳۹۹ در سرتاسر کشور اظهار داشت: همکاران من در اوج همه گیری کووید ۱۹ با تمام توان در خلال سالجاری از مراکز بهداشتی شهرها تا دوردست ترین خانه های بهداشت ایثارگرانه خدمت کردند و جا دارد از بهورزان، مراقبین سلامت، پزشکان، ماماها، کارشناسان بهداشت محیط و کار، دندانپزشکان، کارشناسان مبارزه با بیماری ها و سایر کارکنان این حوزه تقدیر نمایم.
معاون بهداشت وزارت بهداشت در انتها ضمن اشاره به آماده باش کامل مراکز بهداشتی در طول نوروز ۱۴۰۰، اضافه کرد: علاوه بر تشدید بازرسی های بهداشت محیطی در طول این ایام سایر مراکز بهداشتی هم آماده خدمت رسانی به مردم خواهند بود.


منبع:

1399/12/28
14:12:19
0.0 / 5
589
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس