سازمان جهانی بهداشت تاكید كرد

واكسیناسیون نباید سبب تسهیل محدودیت های كرونائی شود

واكسیناسیون نباید سبب تسهیل محدودیت های كرونائی شود به گزارش آرایش عروس سازمان جهانی بهداشت (WHO) اشاره کرد: تولید و تزریق واکسن کروناویروس نباید کشورها را به تسهیل محدودیت های اعمال شده برای مقابله با همه گیری بیماری کووید-19 تشویق کند.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، یکی از مقامات ارشد سازمان جهانی بهداشت با اشاره به نگرانی ها در مورد گسترش همه گیری مشاهده شده در برزیل به دیگر کشورها اظهار داشت: واکسیناسیون کروناویروس نباید کشورها را به برداشتن محدودیت های کرونائی تشویق کند.
دکتر مایکل رایان اظهار داشت: درصورتیکه کشورها احتیاط لازم را نداشته باشند درگیر موج سوم و چهارم بیماری کووید-۱۹ خواهند شد. موارد ثبت شده فوتی در برزیل رکوردشکنی داشته و سیستم درمانی این کشور در آستانه فروپاشی قرار دارد که قسمتی از آن به سبب شیوع سویه جهش یافته در این کشور است.
در عین حال نتایج بررسی های اولیه که در دانشگاه آکسفورد انجام گرفته نشان میدهد واکسن کووید-۱۹ تولید شده در شرکت آسترازنکا از اثربخشی لازم در مقابل سویه جهش یافته کروناویروس در برزیل برخوردارست.
به گزارش آرایش عروس به نقل از هندوستان تایمز، برمبنای اطلاعات موجود لازم نیست این واکسن برای حفاظت افراد در مقابل نوع برزیلی کروناویروس اصلاح گردد با این وجود این مطالعات ابتدایی بوده و گزارشات و اطلاعات تکمیلی دراین زمینه در آینده نزدیک منتشر می شود. هرچند تاکید سازمان جهانی بهداشت همچنان بر رعایت پروتکلهای بهداشتی به رغم شروع واکسیناسیون در شماری از کشورهاست.
منبع:

1399/12/17
13:23:01
0.0 / 5
705
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس