یك عضو شورای شهر تهران:

وزیر بهداشت در شرایط سختی نظام سلامت را مدیریت می كند

وزیر بهداشت در شرایط سختی نظام سلامت را مدیریت می كند به گزارش آرایش عروس یک عضو شورای شهر تهران درباره صحبت های روز گذشته وزیر بهداشت اظهار داشت: وزیر بهداشت در شرایطی نظام سلامت را مدیریت می کندکه نه اختیار خرید واکسن دارد، نه ارز کافی دارد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، ناهید خداکرمی در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به سخنان سید ابراهیم امینی، نایب رییس شورای شهر که از وزیر بهداشت گلایه نمود، اظهار داشت: در ارتباط با صحبت های وزیر بهداشت، که باعث سوءتفاهم شده است بعنوان عضوی از جامعه پزشکی کشور که شاهد سختی های شاغلان در سازمان بهشت زهرا (س) بخصوص تطهیر کنندگان هستم، عذرخواهی می کنم و دست تک تک این افراد را می بوسم.
وی ادامه داد: نکته ای که باید به آن اشاره کنم این است که وزیر بهداشت در شرایطی نظام سلامت را مدیریت می کند که نه اختیار خرید واکسن دارد، نه می تواند منابع مورد اعتماد واکسن را خریداری کند و نه ارز کافی دارد و تحریم، برجام و مصوبه مجلس هم وجود دارد. گویا بقیه نهادها درک عمیقی از آنچه در کشور می گذرد، ندارند و این وزیر بهداشت است که شاهد بیشتر از ۶۰ هزار فوتی و پرپر شدن اعضای جامعه پزشکی کشور است.
این عضو شورای شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه وزیر بهداشت سختی های بسیاری را تحمل می کند، اظهار داشت: ادامه مبارزه توان فرسا با شرایط اپیدمی نیازمند برنامه ریزی کوتاه مدت و بلندمدت است و تأمین واکسن بعنوان یک اصل پیشگیری و کنترل اپیدمی مطرح است. این در شرایطی است که دست وزیر بهداشت برای خرید یا واردات واکسن بسته است.
خداکرمی افزود: امکان دارد در چنین شرایطی و در شرایط فشار بی خوابی و سختی کار، موضوعی مطرح شود که باعث گلایه گردد، اظهار داشت: از کارکنان بهشت زهرا (س) دلجویی می کنم، اما همه ما در شرایط فشار امکان دارد بر بار کلمات خود واقف نباشیم.
منبع:

1399/12/05
14:03:34
0.0 / 5
745
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس