ورود كارشناسان سازمان جهانی بهداشت به موسسه ویروس شناسی ووهان

ورود كارشناسان سازمان جهانی بهداشت به موسسه ویروس شناسی ووهان به گزارش آرایش عروس مقام های چین به کارشناسان سازمان جهانی بهداشت اجازه داده اند تا از موسسه ویروس شناسی ووهان بازدید نمایند.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، متخصصان و محققانی که از جانب سازمان جهانی بهداشت به ووهان رفته اند، توانستند اولین بازدید خویش را از این موسسه انجام دهند.
برخی مقام های آمریکایی مرکز تحقیقاتی ویروس شناسی ووهان را منبع شیوع کرونا خوانده بودند. پیش از این دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا مدعی شده بود شواهدی وجود دارد که نشان داده است منشاء کروناویروس یک آزمایشگاه در چین بوده است.
این درحالیست که آزمایشگاه ووهان هر نوع ارتباط با انتشار کرونا را رد و اعلام نمود این موسسه سه گونه زنده از کروناویروس را در آزمایشگاه نگه می دارد اما هیچ کدام با گونه جدید ویروس که سبب ایجاد بیماری کووید-۱۹ شده مطابقت ندارند.
شهر ووهان در استان هوبی چین بعنوان مرکز شیوع و انتشار کروناویروس معرفی شده اما با وجود گمانه زنی ها منشاء این ویروس به صورت دقیق مشخص نشده است.
مأموریت کارشناسان سازمان ملل چیست؟
کار اصلی تیم تحقیقاتی سازمان جهانی بهداشت بررسی آزمایشات انجام شده توسط محققان چینی خواهد بود. آنان در اظهاراتی گفته اند که روند پی بردن به منشاء ویروس بسیار پیچیده بوده و احیانا سال ها طول خواهد کشید.
پنج روز پیش سازمان جهانی بهداشت اعلام نمود کارشناسان این سازمان که برای انجام تحقیقات درباره منشاء ویروس کرونا به چین سفر کرده اند، بررسی های خویش را آغاز و از بیمارستانی در شهر ووهان دیدار کرده اند. این کارشناسان همینطور بعنوان بخشی از تحقیقات خود برای نخستین بار رودررو با دانشمندان چینی دیدار کردند.
به گزارش آرایش عروس به نقل از شبکه خبری بی بی سی، کارشناسان سازمان بهداشت جهانی بعد از ورود به چین به مدت دو هفته در قرنطینه بودند و ملاقات های ابتدایی خویش را به صورت مجازی برگزار کردند.1399/11/15
18:00:48
0.0 / 5
586
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس