معاون درمان وزارت بهداشت و درمان:

بیشترین استخدام درحوزه سلامت یكی از كارهای مهم دولت بوده است

بیشترین استخدام درحوزه سلامت یكی از كارهای مهم دولت بوده است به گزارش آرایش عروس لرستان معاون درمان وزارت بهداشت و درمان اظهار داشت: بیشترین استخدام درحوزه سلامت یكی از كارهای مهم دولت بوده است.


دکتر قاسم جان بابایی عصر امروز ۱۲ آذر در بازدید از پروژه های شهرستان الیگودرز اظهار نمود: اولویت اول بنده بازدید از بخش های کرونا بیمارستان بود که از فرماندار شهرستان الیگودرز بخاطر ایجاد محدودیت هایی که سه هفته زودتر از سایر استانها و شهرهای دیگر اعمال کرده تقدیر می کنم.
وی افزود: با ایجاد محدودیت ها در شهر و جلوگیری از برگزاری مراسمات در این شهرستان شاهد کاهش بیماری، بستری و تعداد فوت شدگان کرونائی هستیم.
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان اظهار داشت: در بیشتر بخش های بیمارستان الیگودرز یک سوم تخت ها خالی هستند و به تبع آن مرگ و میر کمتر است.
جان بابایی مهمترین علت مرگ ومیر را افزایش بار بیماری عنوان نمود وافزود: با افزایش بار بیماری بیشترین مرگ و میر را در میان افراد سن بالا شاهد بودیم.
این مسئول با اعلان اینکه کمبود جراح یکی از اشکالات شهرستان الیگودرز است، اظهار داشت: امیدواریم بوسیله معاونت آموزش وزارت بتوانیم کمک نماییم تا این کمبود مرتفع شود.
وی عنوان کرد: چون بخش قلب و جراحی در بیمارستان فعال نیست آنژیوگرافی هم راه اندازی نشده که این مسائل با جذب جراح قلب حل خواهد شد.
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان بیان کرد: با تولید تست های آنتی ژن سریع در کشور مشکل جواب دهی چند روزه تست کرونا حل می شود؛ این تست ها تولید داخل بوده و مقرر است در همه شهرستان های کشور و مراکز بهداشت توزیع شود تا از افرادی که مشکوک به بیماری کرونا هستند بصورت سرپایی تست گرفته شود.
جان بابایی افزود: امسال دولت برای کمبود نیروی پرستار در بیمارستان ها کار ویژه ای انجام داد؛ بیشترین استخدام در حوزه سلامت را شاهد بودیم.
وی تصریح کرد: هم اکنون دولت مجوز ۳۰هزار پرستار را صادر کرده و کسانی که طرحی، شرکتی و... هستند می توانند در این استخدام شرکت نمایند.
منبع:

1399/09/12
23:20:37
5.0 / 5
1130
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس