توزیع كیت تشخیص كرونا در استان های قرمز

توزیع كیت تشخیص كرونا در استان های قرمز به گزارش آرایش عروس رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران از تحویل و توزیع كیت كرونا برای دانشگاه های علوم پزشكی سراسر كشور همچون استان هایی كه در وضعیت قرمز قرار دارند، اطلاع داد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، دکتر مهدی یوسفی درباره جزئیات تحویل کیت تشخیص کرونا به دانشگاه های علوم پزشکی تصریح کرد: توزیع کیت ها بر مبنای اولویت و فهرست های اعلامی از سوی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می شود. همینطور بلافاصله کیت های خریداری شده بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه کیت های کرونا برای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و انستیتو پاستور ارسال شده است، اعلام نمود: کیت های تشخیص کرونا برای استان هایی مانند هرمزگان، ایلام و دیگر استان ها که در وضعیت قرمز قرار دارند هم ارسال شده است.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، یوسفی تصریح کرد: هیات امنای صرفه جویی ارزی تأمین کننده کیت های کرونا بر مبنای شاخص هایی است که معاونت بهداشت صادر می کند. ازاین رو هیات امنا در صدور حواله نقشی نداشته و تمامی توزیع ها را بر مبنای فهرست اعلامی معاونت بهداشت انجام می دهد.
منبع:

1399/05/04
14:07:38
5.0 / 5
2237
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس