سایت پالایش اخبار و اطلاعات درباره كرونا افتتاح شد

سایت پالایش اخبار و اطلاعات درباره كرونا افتتاح شد به گزارش آرایش عروس به همت موزه ملی علوم و فناوری ایران و به منظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری كرونا، سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) افتتاح شد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، با توجه به شیوع بیماری کرونا و حجم گسترده پیام ها و شایعاتی که مردم با آنها مواجهند، موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا، عرضه مطالب علمی معتبر، پالایش اطلاعات موثق از شایعه ها، تولید پادکست های آموزشی با مشارکت کارشناسان در حوزه های مختلف و بازنشر اخبار معتبر به زبان ساده با همراهی گروهی از پزشکان و پرستاران و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان و همکاری شماری از چهره های برجسته علوم ارتباطات و رسانه، روان شناسی، جامعه شناسی، تربیت بدنی و علوم تغذیه در ایران مبادرت به راه اندازی سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) کرده است.

این سایت به آدرس http: //palanews.ir پالایش اخبار و اطلاعات در مبحث ویروس کرونا را انجام داده و به مخاطبان عرضه می دهد. در این سایت مخاطبان می توانند آخرین اخبار موثق در مورد کرونا را که در سایت های معتبر انتشار یافته، به صورت تجمیع شده مشاهده کنند.

بر مبنای اعلام دانشگاه تربیت مدرس، همینطور سایت http: //palanews.inmost.ir با هدف پاسخگویی به دغدغه و سوالات مردم در مورد ویروس کرونا در ۵ بخش شامل کرونا از زبان متخصصان، تجربه مبتلایان، کرونا به زبان ساده، کرونا و موزه ها و همزیستی با کرونا زیر نظر موزه ملی علوم و فناوری با ریاست دکتر سیف الله جلیلی فعالیت می کند.
1399/04/18
14:28:23
5.0 / 5
2313
تگهای خبر: بدن , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس