سفیر حسن نیت بحران قرن جهان:

ایران در شرایط سخت تحریم ها بر كرونا غلبه كرد

ایران در شرایط سخت تحریم ها بر كرونا غلبه كرد آرایش عروس: كارآفرین برتر جهان اسلام از میان نمایندگان كشورهای مختلف جهان موفق به كسب عنوان سفیر حسن نیت بحران قرن جهان شد.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، در شرایطی که آمریکا و هم پیمانانش جنگ اقتصادی عظیمی مقابل جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده و تمام قوای خودرا برای تحت فشار قرار دادن و انزوای سیاسی کشورمان به کار گرفته اند، اما درخشش جوانان ایرانی همچنان ادامه دارد.
هیأت داوران ۵ گانه پروژه سفیر حسن نیت بحران قرن جهان، مرکب از سازمان ملل متحد، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی اکو، نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و نیز کمپین ایران همدل، مهدی کریمی تفرشی را از میان کاندیداهای دیگر این سمت، انتخاب و معرفی کرده است. وی با اعلان اینکه کرونا میهمان ناخوانده ای برای تمامی کشورهای جهان بود، اظهار داشت: ایران به صورت داوطلبانه و در روزهایی که چین به شدت درگیر بیماری بود به این کشور کمک کرد. کریمی تفرشی با اعلان اینکه با شیوع ویروس کرونا در کشور به تمامی مراکز تحقیقاتی دستوراتی برای تحقیق بر روی این بیماری داده شد، اضافه کرد: بعد از مدت کوتاهی ایران توانست کیت های تشخیص بیماری را تولید نماید و این در حالیست که اروپا درگیر نابسامانی های ناشی از بیماری شد. وی افزود: در وضع بحرانی ناشی از کرونا جامعه جهانی و ما خواهان آن بودیم که تحریم های مقابل کشورمان لغو شود اما نه فقط این تحریم ها کاهش نیافت بلکه در مواردی تحریم های دیگری نیز اضافه گردید. سفیر حسن نیت سازمان ملل متحد اشاره کرد: امروز تنها راهکار مقابله با تحریم ها پیروی از الگوی اقتصاد مقاومتی و استفاده از جوانان تحصیل کرده است، برای اینکه هم اکنون ایران شرکت های دانش بنیان فراوانی دارد که می توانند موتور تقویت صنعت باشند.
بیستم خرداد ۹۹، در مراسمی با حضور مقامات سازمان های بین المللی و نیز میهمانانی از ستاد ملی مقابله با کرونا، پاسداشت جاودان ایشان در شبکه بین المللی موزه های صلح، دارای مقام مشورتی شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد، نصب و تأسیس می شود.
نکته مهم اینکه در هر یک از چهل شعبه این مرکز بین المللی و در کشورهای مختلف، نمونه ای از این قاب برای بزرگداشت این نیکوکار، قرار گرفته و نگهداری خواهد شد.
کریمی تفرشی عضو مجموعه جهش تولید گام دوم انقلاب اسلامی است که مفتخر به کسب عنوان سفیر حسن نیت بحران قرن جهان شده است.
لایسنس دکترین دفترکل گام دوم اواخر اردیبهشت ۹۹ با حضور نمایندگان ذی ربط سازمان ملل متحد در تهران اجرا شد. در این نشست ضمن بررسی چگونگی انتخاب سفیر بحران قرن، بر اختصاص کل درآمد این بخش برای کاهش خطرات ناشی از ویروس کرونا در سطح جهانی و همکاری کشورهای جهان برای تدوین برنامه ای مدون برای همکاری در بحران های اینچنینی، تاکید شد.
قرارگاه گام دوم، کریدور اپیدمیولوژی پیشگیری و درمان تهاجمات روانی و زیستی و سایبری است.
پیش از این مهدی تفرشی در مقر سازمان کنفرانس اسلامی در مالزی و از میان ۵۷ کشور اسلامی موفق به دریافت جایزه کارآفرین برتر جهان اسلام شده بود.


منبع:

1399/03/04
22:41:42
5.0 / 5
3026
تگهای خبر: بیمار , بیماری , جامعه , داوطلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس