زالی:

شركت های دانش بنیان موادضدعفونی را استاندارد تولید می كنند

شركت های دانش بنیان موادضدعفونی را استاندارد تولید می كنند به گزارش آرایش عروس رئیس ستاد مبارزه با كرونای استان تهران اظهار داشت: شركت های دانش بنیان مواد ضد عفونی كننده را با استفاده از موادی با كیفیت بالا و حداكثر استانداردهای مطلوب تولید می كنند.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با كرونا در استان تهران در مراسم شروع به كار مرحله دوم توزیع ۱۵۰ هزار بطری محلول ضدعفونی كننده كه توسط یكی از شركت های دانش بنیان زیر مجموعه هولدینگ HNT تولید شده و توسط سپاه پاسداران و به صورت رایگان بین بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشكی توزیع می شود، اظهار داشت: شركت HNT شامل ۱۴ شركت دانش بنیان است كه ۵ شركت دانش بنیان زیرمجموعه این هلدینگ به صورت مستقیم در بحث مقابله با كرونا مشاركت جدی داشتند كه امروز شاهد افتتاح قطعی و رسمی نخستین خط تولید آن بودیم كه بخش قابل توجه آن به صورت اهدا و بدون دریافت وجه در تهران و سایر استانها توزیع خواهد شد.
وی اضافه كرد: الان بیش از ۵۰ دستگاه وانت نیسان در حال بارگیری این محلول ها هستند كه بلافاصله توزیع كشوری آن همچون تهران آغاز خواهد شد.
رئیس ستاد مقابله با كرونا در استان تهران اضافه كرد: امروز شاهد افتتاح نخستین فاز این خط تولید هستیم كه مواد ضد عفونی كننده با استفاده از موادی با كیفیت بالا و حداكثر استانداردهای مطلوب و رعایت سرعت عمل كه مسائل بهداشتی هم در آن كاملاً رعایت می شود تولید می شود.
زالی با اشاره به اینكه این محصولات به سبب اینكه ماحصل یك اقدام دانش بنیانی است از حداكثر اصالت و كیفت لازم برخوردارست اظهار داشت: نكته مهم این است كه شاید این مجموعه ای كه آنرا در قواره یك كارخانه تولیدی می بینیم در كمتر از ۷ روز راه اندازی شده و لازم است كه از مدیران شركت HNT و عزیزان ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشكر كنم.
وی گفت: بخش های عمده ای از توزیع و رفع موانع مربوطه و اقدامات لجستیكی بدون تلاش شبانه روزی عزیزان ما در سپاه پاسداران میسر نبود و باید از آنها تشكر ویژه داشته باشم كه با كمك شایان توجه خود به این هلدینگ سبب شدند كه به صورت زایدالوصفی شاهد تحقق عملیاتی این پروژه باشیم.
رئیس ستاد مقابله با كرونا در استان تهران با تاكید بر اینكه این زنجیره تولید مستمرا به فعالیت خود ادامه خواهد داد اظهار داشت: در ایام آتی هم با همین شتاب مبادرت به تولید و توزیع مواد ضدعفونی كننده خواهد شد و در هفته در آینده نیز بخش دیگری از شركت های دانش بنیان ذیل همین هلدینگ و با كمك سپاه پاسداران مشاركت جدی در تولید ماسك N۹۹ و N۹۵ خواهند كرد.
زالی اشاره كرد: ماسك N۹۹ بالاترین كیفیت را در زمینه جلوگیری از این ویروس دارد و خوشبختانه خبر دادند كه هفته آینده شاهد افتتاح فاز دوم مشاركت این هلدینگ در بحث كرونا خواهیم بود و وعده دادند كه در زمینه تولید ایزوپروپیل الكل كه در مجموعه عسلویه در حال تولید آن هستند كه این به دلیلهای خاص فنی احتمالاً تا ۲۰ روز آینده بهره برداری خواهد شد.
وی اضافه كرد: اقدام دیگری كه این هلدینگ انجام داده توزیع ۵۳ عدد كمپرسور اكسیژن بوده كه همه كارهای فنی آن توسط همین شركت انجام شده است و خوشبختانه به سبب اینكه ما هم اكنون نیاز مبرم به دستگاه اكسیژن ساز داریم این اقدام بسیار مؤثر بوده است و ۱۷ مورد دیگر هم در شرف توزیع است، بدین سبب تولید اكسیژن سازها بعنوان ابزار بسیار ضروری جای تشكر دارد.
رئیس ستاد مقابله با كرونا در استان تهران درباره محموله های در حال توزیع دهم اظهار داشت: ۵۰۰ هزار قلم محلول ضد عفونی كننده در احجام متفاوت بارگیری شده و امروز توزیع خواهد شد و در كل كشور به صورت رایگان در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.


منبع:

1399/01/18
21:15:58
5.0 / 5
3022
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس