تاكید استاندار مركزی بر انسداد محورهای مواصلاتی فرعی و كنترل محورهای اصلی استان

تاكید استاندار مركزی بر انسداد محورهای مواصلاتی فرعی و كنترل محورهای اصلی استان به گزارش آرایش عروس مركزی استاندار مركزی بر انسداد محورهای مواصلاتی فرعی و كنترل محورهای مواصلاتی اصلی با هماهنگی پلیس راه و نیروی انتظامی اصرار كرد و اضافه كرد: شناسایی راههای اضافی و كنترل مبادی ورودی و خروجی در دستور كار قرار گیرد و استمرار تعطیلی مراكز آموزشی و ورزشی نیز مورد تاكید قرارگاه زیستی استان است.


سیدعلی آقازاده در نشست قرارگاه پدافند زیستی استان مركزی كه بوسیله ارتباط ویدئو كنفرانس با اعضای پدافند زیستی شهرستان انجام شد به بررسی وضعیت اقدامات در حوزه پیشگیری و مقابله با ویروس كرونا پرداخت و اظهار نمود: آخرین گزارشات دریافتی از روند شیوع بیماری كرونا در ساوه حاكی از شیب صعودی شیوع این بیماری است اما خوشبختانه آهنگ این شیب صعودی كندتر شده است و امروز شرایط بهتری در این شهرستان كه آمار بالای مبتلایان را دارد حاكم است.
وی بیان كرد: از شروع شیوع این بیماری وضعیت ساوه نگران كننده بود اما خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته وضعیت بهتر شده است و امیدواریم با ادامه سیاست های پیشگیرانه روند مبتلاشدن كم شود.
استاندار مركزی در ادامه با تاكید بر ایجاد محدودیت در جابجایی مسافرین به ویژه شهرستان های همسایه استان قم نظیر ساوه، دلیجان، آشتیان، تفرش و اراك شد و اضافه كرد: اعمال این محدودیت از همه فرمانداران و ستادهای شهرستانی مطالبه می شود. باید با جدیت این مساله تا آخرین روز اجرای طرح كه معین نمی باشد چه روزی باشد پیگیری و محدودیت ها اجرایی شود.
وی اشاره كرد: در تعطیلات نوروزی نیز باید محدودیت جابجایی در حمل و نقل برون شهری عملیاتی شود و با حساسیت دوچندان سیاست های نظارتی اعمال شود. همین طور تست از مسافرین و تشدید اقدامات كنترلی با انجام غربالگری از دیگر برنامه هایی است كه باید با جدیت پیگیری شود.
آقازاده بر انسداد محورهای مواصلاتی فرعی و كنترل محورهای مواصلاتی اصلی با هماهنگی پلیس راه و نیروی انتظامی اصرار كرد و اضافه كرد: شناسایی راههای اضافی و كنترل مبادی ورودی و خروجی در دستور كار قرار گیرد و استمرار تعطیلی مراكز آموزشی و ورزشی نیز مورد تاكید قرارگاه زیستی استان است.
وی بر فعالیت مراكز نقاهتگاهی باتوجه به بهبود یافتن حال بیماران نیز اصرار كرد و اضافه كرد: در شرایطی كه روند وضعیت جسمی بیماران رو به بهبود است انتقال بیماران به نقاهتگاه در دستور كار حوزه سلامت قرار گیرد.
استاندار مركزی در ادامه اظهار داشت: تابحال بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر در استان مركزی كه یك سوم جمعیت استان را تشكیل می دهد، غربالگری شده اند و امیدواریم طی روزهای آینده تمامی جمعیت استان غربالگری شوند.
وی با تاكید بر اینكه استان مركزی در حوزه غربالگری یكی از استان های موفق كشور است، اظهار داشت: همین طور غربالگری و ضدعفونی نقاط آلوده مورد تاكید قرارگاه زیستی است. متاسفانه حضور یك خانواده در شهرستان دلیجان منجر به آلوده شدن یكی از نقاط و حتی جانباختن یك نفر شده است كه قرارگاه های زیستی شهرستان ها باید به محض اطلاع از نقاط آلوده نسبت به غربالگری و ضدعفونی اقدام نمایند.
منبع:

1398/12/28
23:37:44
5.0 / 5
3617
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس