شیوع گسترده كروناویروس در یك مركز مراقبتی درمانی واشنگتن

شیوع گسترده كروناویروس در یك مركز مراقبتی درمانی واشنگتن به گزارش آرایش عروس با شیوع كروناویروس در سیاتلِ آمریكا، هیچ كس به جز افراد شاغل در یك مركز مراقبتی، محل نگهداری از حدود ۱۰۸ بیمار كه به مركز شیوع كروناویروس تبدیل گشته، مجاز به ورود به این مركز مراقبت و توانبخشی در كركلند واقع در حومه سیاتل نیست.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، مسؤلان این مركز كه "Life Care Center" نام دارد هم چنین می گویند كه دیگر بیمار جدید قبول نمی كنند و هرگونه رفتن به این مركز از سوی خانواده و دوستان بیماران بستری در آنجا هم مجاز نیست.
چهار نفر از افراد در رابطه با این مركز تابحال به علت مبتلا شدن به كروناویروس جان خویش را از دست داده اند و آنجا را به مركز شیوع این ویروس در ایالات متحده تبدیل نموده اند.
محققان بهداشت و درمان ایالتی و فدرال، تحقیقات خویش را در این مركز مراقبتی شروع كرده و در تلاش اند تا بفهمند كه چگونه ویروس در این مركز شیوع یافته و مهم تر از همه چطور می توان جلوی مرگ و میر افراد را در این مركز گرفت.
به قول مسؤلان این مركز، یك بیمار بستری در این مركز مراقبتی دوشنبه شب با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
در ایالت واشنگتن ۱۸ مورد جدید مبتلا شدن به كروناویروس تایید شده و شش نفر هم در اثر مبتلا شدن به این ویروس جان باخته اند كه شامل چهار نفر از مركز مراقبتی مذكور می شده است. این شش نفر همگی بین ۴۰ تا ۸۰ ساله بوده اند و دست كم سه نفر آنها از وضعیت سلامت عمومی خوبی برخوردار نبوده اند.
به قول مقامات، بیشتر از ۵۰ نفر از ساكنان و كارمندان این مركز بهداشتی علایم كروناویروس را بروز داده اند و تحت آزمایش های مربوطه قرار گرفته اند. تمامی افرادی كه این علایم را بروز داده اند، به صورت جداگانه در قرنطینه قرار گرفته اند.
این مركز حدود ۱۰۸ بیمار ساكن و ۱۸۰ كارمند دارد.
دبیر بهداشت ایالت واشنگتن هم اعلام نموده شمار مبتلایان به كروناویروس در این ایالت رو به افزایش است و در حالیكه این ویروس به صورت گسترده ای در حال شیوع در ایالت است، احتمال می رود منبع این ویروس محلی باشد.
بنا بر گزارش سی ان ان، در شهر كركلند علاوه بر افرادِ این مركز مراقبتی، ۲۷ آتش نشان و دو افسر پلیس هم با بروز علایم در قرنطینه قرار گرفته اند.1398/12/13
19:18:15
5.0 / 5
3999
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس