فرمانده عملیات مبارزه با كرونا در تهران خبر داد؛

انجام آلودگی زدایی حجمی برای مقابله با كرونا در تهران

انجام آلودگی زدایی حجمی برای مقابله با كرونا در تهران به گزارش آرایش عروس فرمانده عملیات مبارزه با كرونا در كلانشهر تهران، اظهار داشت: مجموعه یگان ویژه برای آلودگی زدایی حجمی اقدامات موثری را در امتداد كنترل كرونا انجام خواهند داد.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، علیرضا زالی، در نشست فرماندهی مدیریت كرونا در كلانشهر تهران، با اشاره به اینكه بیشترین تردد دستگاه های درون شهری در شهر تهران انجام می شود از مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری كرونا در خصوص كاهش ساعات كاری ادارات در استان تهران آگاهی داد و اضافه كرد: با كوشش های این كمیته ساعت كار تا اطلاع ثانوی از ۸ بامداد تا ۱۳ برای دستگاه های دولتی و غیر دولتی تعیین شد.
وی بر لزوم موافقت ارگان ها و سازمان ها با مرخصی استعلاجی گروه های تعریف شده شامل بیماران هموفیلی، ریوی، خاص، تالاسمی، افراد بدون علامت كه دارای سابقه تماس نزدیك با بیمار كووید -۱۹ طی دو هفته اخیر بوده اند، بانوان شیرده، حامله و یا افرادی كه كودك زیر سه سال دارند و جانبازان شیمیایی اصرار كرد.
جدیدترین تصمیمات ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری كرونا در كلانشهر تهران برای مراجع قضایی و زندانیان، بخش دیگری از سخنان فرمانده عملیات مبارزه با كرونا در كلانشهر تهران را به خود اختصاص داد.
وی اضافه كرد: با كوشش های این ستاد برای حفظ سلامتی و حفاظت از زندانیان و پیش گیری از ابتلای زندانیان به كرونا، تفكیك زندانیان متناسب با جرایم مرتكبه و در صورت امكان مرخصی موقت به آنان اعطا می شود.
رسیدگی دادسراها و شورای حل اختلاف به پرونده های ضروری، حذف بازدیدهای بدنی، توسعه سیستم بانكداری دیجیتال، افزایش میزان تراكنش ها توسط دستگاه های خودپرداز با هدف كاهش مراجعات بخش دیگری از اقدامات انجام شده توسط ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری كرونا بود كه زالی به آن اشاره نمود.
وی با تاكید بر اینكه شیوع بیماری كرونا خیلی از مشاغل را با ركود روبرو كرده از اعطای وام های كم بهره به برخی مشاغل، تغییر زمانبندی تقویم رسیدگی به كارنامه مالیاتی از خرداد به انتها شهریور و در نظر گرفتن معافیت های مالیاتی در بازه زمانی دوماه آخر سال آگاهی داد.
زالی، ابلاغ و اجرای مصوبات تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و استقرار كارشناسان بهداشتی در مكان های پرتردد نظیر پایانه های مسافربری و فرودگاه ها را یكی دیگر از دستاوردهای كمیته مبارزه با كرونا برای كاهش بار همه گیری ناشی از این ویروس ذكر كرد.
وی با اشاره به اینكه سامانه های ۱۹۰ و ۴۰۳۰ پاسخگوی سوالات مربوط به بیماری كرونا است، اشاره كرد: خوشبختانه بار پشتیبانی و تكنیكال فنی این بیماری با راه اندازی این دو سامانه تسهیل شده است.
فرمانده عملیات مبارزه با كرونا در ادامه از همكاری و اعلام آمادگی كامل نیروهای انتظامی با ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری كرونا بمنظور آلودگی زدایی حجمی در شهر تهران آگاهی داد و اظهار داشت: مجموعه یگان ویژه برای آلودگی زدایی حجمی اقدامات موثری را در امتداد كنترل كرونا انجام خواهند داد.
تشكیل اعضای كمیته علمی و شورای فرماندهی ستاد مدیریت بیماری كرونا، لزوم بهره مندی از خانه های سلامت بمنظور آموزش همگانی و ظرفیت سازی بین بخشی برای كنترل كرونا بخش دیگری از سخنان رئیس دانشگاه را به خود اختصاص داد.
فرمانده عملیات مبارزه با كرونا در كلان شهر تهران با اشاره به اینكه در ایام آتی شاهد ایجاد توازن مدیریتی برای مقابله با كرونا در شهر تهران خواهیم بود اظهار داشت: امروز سه دانشگاه اصلی مستقر در تهران، با همگرایی و تعامل نخستین تجربه عملیاتی و اجرایی در شرایط بحران را به نمایش می گذارند.


منبع:

1398/12/11
14:10:03
5.0 / 5
3728
تگهای خبر: بدن , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس