نامه معاون وزیر درباره مبتلایان كرونا در ایران تكذیب شد

نامه معاون وزیر درباره مبتلایان كرونا در ایران تكذیب شد آرایش عروس: نامه منتسب به معاون درمان وزارت بهداشت، در رابطه با ابتلای برخی از هموطنان به كرونا ویروس، تكذیب شد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، در واكنش به نامه ای كه اخیراً در فضای مجازی انتشار یافته است، اظهار داشت: اخیراً نامه ای در شبكه های اجتماعی درباب ابتلاء و فوت برخی از هموطنان بر اثر كرونا ویروس با امضای اینجانب جعل و انتشار یافته است كه در آن به تعداد مبتلایان و فوت شدگان و نیز كمبود امكانات درمانی و…، اشاره شده است در صورتیكه هیچ گاه چنین نامه ای از طرف این معاونت صادر نگردیده و این نامه كذب، ساختگی و بطور قطع در جهت تشویش اذهان عمومی انتشار یافته است. برمبنای اعلام معاون درمان وزارت بهداشت، این نامه دارای اشكالات فنی و نگارشی فراوان است.

- شماره نامه این معاونت با «۲۷۰» آغاز نمی گردد.- از لحاظ رعایت سلسله مراتب اداری، مكاتبه مستقیم با رئیس محترم جمهوری از طرف این معاونت صورت نمی گیرد.- در مكاتبات این معاونت از «مهر آنی» استفاده نمی گردد.- شماره تلفن درج شده در انتهای این نامه اشتباه است.- رونوشت های مندرج در نامه مغایر با سلسله مراتب اداری است.- عنوان «اینجانب» در نامه های ارسالی معاونت درمان وزارت بهداشت درج نمی گردد. مركز حراست وزارت بهداشت، با پیگیری موضوع، خواهان برخورد جدی و قانونی با انتشار دهندگان این نامه جعلی شده است.


منبع:

1398/11/28
13:51:18
5.0 / 5
4558
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس