جراحی موفق بازسازی كاسه چشم در بیمارستان طالقانی تهران

جراحی موفق بازسازی كاسه چشم در بیمارستان طالقانی تهران به گزارش آرایش عروس جراحی بازسازی كاسه چشم در بیمارستان آیت الله طالقانی تهران به صورت موفق انجام شد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، دكتر محمدجعفریان - عضو گروه جراحی دهان و فك و صورت دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی اظهار داشت: خیلی از بیماران كه در اثر سوانح گرفتار صدمه دیدگی چشمی می شوند و یا ظاهر صورت آنها صدمه می بیند، با انجام روش های نوین جراحی حدودا شكل ظاهر طبیعی و سلامتی خویش را به دست می آورند.
وی با بیان این كه سالانه بیماران خیلی از ناحیه فك و صورت گرفتار صدمه دیدگی می شوند، اظهار نمود: در بخش دهان و فك بیمارستان آیت الله طالقانی اعمال جراحی پیچیده ای انجام می شود و این مركز همچون مراكز ارجاع در كل كشور است.
وی با توضیح شرح حال بیمار كه كاندیدای جراحی كاسه چشم شده بود، اظهار داشت: این بیمار ۳۵ ساله گرفتار حادثه ای شده بود كه بر اثر آن، ناحیه استخوان صورت و كاسه چشم صدمه جدی دیده بود.
این عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به لزوم بازسازی كاسه چشم و شكستگی صورت بر اثر سوانح، اظهار نمود: لبه های شكسته كاسه چشم می تواند در عملكرد چشم اختلالات جدی بوجود آورده و حركات كره چشم را تحت تأثیر مستقیم قرار دهد.
این عضو هیات علمی دانشگاه، برش كمتر، خدمات درمانی بهتر و بهره گیری از تجهیزات مدرن را همچون مزیت های روش درمانی جراحی بازسازی كاسه چشم دانست و اظهار داشت: اصلاح ساختار ظاهری و قرارگیری بافت ها به مراكز اولیه از مهم ترین دستاوردهای این عمل جراحی است.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، او در آخر اظهار خاطرنشان كرد: خوشبختانه با این عمل جراحی موفق، فرم پیشانی، چشم و ابرو این بیمار به حالت عادی و طبیعی بازگشت.1398/09/27
23:15:51
5.0 / 5
4259
تگهای خبر: بیمار , پزشك , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس