ایران و اسپانیا تبادل دارویی می كنند

ایران و اسپانیا تبادل دارویی می كنند آرایش عروس: به همت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف ایجاد زیرساخت های لازم برای كسب منافع مناسب صادراتی شركت های دارویی ایرانی، تبادلات دارویی بین دو كشور ایران و اسپانیا توسعه می یابد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، با هماهنگی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هیاتی از نمایندگان یكی از شركت های مطرح دارویی اسپانیا، از توانمندی های شركت های تولیدی ایرانی بازدید كرد.
در این بازدید سه روزه، نمایندگان شركت آرافارمد اسپانیا از امكانات تحقیقاتی و تولیدی شركت های مختلف ایرانی بازدید كردند و ضمن انتقال تجربیات، مقدمات همكاری میان طرف های ایرانی و اسپانیایی برقرار شد.
در نهایت قرارداد انتقال فناوری و محصول میان شركت های ایرانی و طرف اسپانیایی با نظارت ستاد توسعه زیست فناوری منعقد شد.
شركت اسپانیایی آرافارما، یكی از بزرگترین صادركنندگان دارو به ایران و دیگر كشورهای منطقه است و از موفق ترین شركت های اروپایی تولیدكننده دارو به حساب می آید. در این قراردادها، تكنولوژی، محصول اولیه و دانش فنی در حوزه های مختلف میان شركت ها تبادل شده و امكان كسب منافع مناسب صادراتی برای شركت های دارویی ایرانی به وجود آمد.
برمبنای اعلام معاونت علمی، یكی از صنایع رو به رشد در ایران، صنعت دارو است. صنعتی كه توسعه خودرا مرهون كوشش های جوانان و متخصصان ایرانی و ایجاد هماهنگی میان بخش های مختلفی مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بخش خصوصی و سایر نهادهایی است كه در چرخه تولید دانش تا بازار دارو دخیل هستند. با كوشش های صورت گرفته، داروهای تولیدی در كشور با كیفیت بالایی عرضه می شود كه این كیفیت دلیلی است بر تقاضای شركت های بین المللی برای خرید این محصولات حیاتی.
منبع:

1398/09/12
22:16:31
5.0 / 5
4432
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس