پزشكان در صورت مفقود شدن مهرشان، به نظام پزشكی اطلاع دهند

پزشكان در صورت مفقود شدن مهرشان، به نظام پزشكی اطلاع دهند به گزارش آرایش عروس معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشكی با اشاره به برخی سوء استفاده ها از مُهر پزشكان، اظهار داشت: سازمان نظام پزشكی كشور با عنایت به این مسئله به كلیه پزشكان فراخوان داد كه در صورت گم شدن مُهر، به نزدیك ترین شعبه نظام پزشكی مراجعه نموده و یا در سامانه نظام پزشكی كل اعلام كنند تا این مساله به اطلاع سازمان های بیمه گر نیز برسد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، دكتر محمد جهانگیری اظهار داشت: پزشكان با ثبت نام در سایت نظام پزشكی می توانند كارت هوشمند خودرا با قابلیت امضای هوشمند دریافت نمایند.
وی با اشاره به اینكه برخی پزشكان در سنوات اخیر اعلام می كردند كه مهر آنها مفقود شده یا توسط دیگران استفاده می شود كه با بررسی های صورت گرفته، این مساله تأیید شد، اضافه كرد: سازمان نظام پزشكی كشور با عنایت به این مسئله به كلیه پزشكان فراخوان داد كه در صورت گم شدن مهر، به نزدیك ترین شعبه نظام پزشكی مراجعه نموده و یا در سامانه نظام پزشكی كل اعلام كنند تا این مساله به اطلاع سازمان های بیمه گر نیز برسد.
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشكی كشور، امضای الكترونیك پزشكان در مطب ها را اقدامی موثر در جلوگیری از این مشكل دانست و اظهار داشت: اگر پروسه نسخه نویسی كامپیوتری در مطب ها وجود داشته باشد، پزشكان می توانند از امضای الكترونیك استفاده كنند.

وی كه در یك برنامه رادیویی صحبت می كرد، اضافه كرد: این توانایی در كارت نظام پزشكی هوشمندی كه به پزشكان ارائه می شود، وجود دارد و سازمان های بیمه گر و وزارت بهداشت و سازمان توسعه تجارت الكترونیك نیز این مسئله را پذیرفتند و به صورت سیستماتیك انجام می شود.

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشكی كشور با اشاره به اینكه بستر صدور كارت هوشمند كاملا برقرار است، اظهار داشت: ما با همكاری وزارت بهداشت نرم افزارهای مربوط به پزشكان را آماده كرده ایم، از ۱۸ شركت خصوصی تولید نرم افزار نیز شش شركت استانداردهای لازم را گرفتند و الان نرم افزار آن در اختیار پزشكان قرار دارد.
منبع:

1398/06/23
13:46:14
5.0 / 5
4323
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس