قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت؛

عرضه خدمات سلامت به عشایر باید بازبینی شود

عرضه خدمات سلامت به عشایر باید بازبینی شود به گزارش آرایش عروس قائم مقام معاون بهداشت و رئیس مركز مدیریت شبكه وزارت بهداشت، بر لزوم بازبینی در عرضه خدمات سلامت به عشایر تاكید نمود.


به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، محمد شریعتی، با اشاره به اینكه عرضه مراقبت های بهداشتی اولیه به عشایر حق مسلم آنها است، اظهار داشت: خوشبختانه وزیر بهداشت با راه اندازی خانه های بهداشت عشایری موافق است.

وی با اشاره به اینكه عرضه مراقبت های بهداشتی اولیه به عشایر حق مسلم آنهاست، بر ضرورت بازبینی در عرضه خدمات بهداشتی و درمانی به عشایر تصریح كرد و اضافه كرد: باید امكانات و خدمات متناسب با شرایط خاص و نیازها، در هر مقطع و مكان به گروه های مختلف عرضه شود.

قائم مقام معاون بهداشت و رئیس مركز مدیریت شبكه وزارت بهداشت، اظهار نمود: نحوه عرضه و تعیین عرضه دهندگان خدمات، مشخص كردن محل عرضه خدمات، چگونگی اتصال خدمات بهداشتی به نظام سلامت و درمان، نحوه عرضه خدمات در مناطق سخت گذر، طراحی روند عرضه خدمات بهداشتی اولیه و چگونگی اتصال آن به خدمات تخصصی و فوق تخصصی و عرضه راهكارهای پیشگیری از ریسك فاكتورها و عوامل خطر و تعیین كننده های اجتماعی سلامت را همچون مهم ترین مسائلی است كه باید در ارتباط با عرضه خدمات بهداشتی و درمانی به عشایر، مدنظر قرار گیرد.

1398/04/24
13:45:13
5.0 / 5
4278
تگهای خبر: بهداشت , بینی , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس