خطر حمله قلبی هنگام بامداد جدی تر از شب است

خطر حمله قلبی هنگام بامداد جدی تر از شب است به گزارش آرایش عروس كارشناسان سلامت اخطار دادند: خطر حمله قلبی هنگام بامداد جدی تر از شب است.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، محققان بر مبنای بررسی های خود اظهار داشتند: حملات قلبی كه اغلب هنگام بامداد اتفاق می افتند نسبت به حملات قلبی در شب شدیدتر است.
محققان در این بررسی به این مورد پرداختند كه چگونه ساعات شبانه روز بر شدت علایم انواع بیماری ها از آلرژی ها تا حملات قلبی تاثیر می گذارد. به صورت مثال، نتایج تحقیقات نشان می دهد دستگاه ایمنی تطبیقی كه سلول های ویژه مقابله كننده با پاتوژن ها طی هفته ها در آن شكل می گیرند تحت كنترل ساعات شبانه روز هستند.
محققان دانشگاه ژنو در سوئیس به جمع آوری نتایج مطالعاتی پرداختند كه ارتباط بین ساعت زیستی و واكنش های ایمنی در آنها بررسی شده است.
به قول محققان در انسان و موش ها تعداد گلبول های سفید در الگوی زیستی در نوسان است و این پرسش را مطرح می سازد كه آیا روزی این امكان فراهم می شود تا واكنش های ایمنی از راه بكارگیری ساعت زیستی بهینه شود.
در این مطالعه، محققان به ارزیابی مطالعات متعددی پرداختند كه در آنها الگوی روزانه سلول های ایمنی بدن تحت شرایط عادی، التهابی و بیماری مورد مقایسه قرار گرفت.
به گزارش آرایش عروس به نقل از ان دی تی وی، بررسی ساعت زیستی در دستگاه ایمنی تطبیقی و ذاتی ابزار مناسبی در فهم توالی وابسته به زمان و تعامل فیزیولوژیكی در واكنش های ایمنی است.1398/02/30
14:31:22
5.0 / 5
4557
تگهای خبر: بدن , بیمار , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس