عملیاتی اورژانسی برای اهدای یك قلب

عملیاتی اورژانسی برای اهدای یك قلب به گزارش آرایش عروس بامداد امروز عملیات اهدا قلب بین دو بیمار، از شهر رشت به تهران، توسط اورژانس هوایی انجام شد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز اورژانس هوایی كشور عملیاتی مشترك با اداره پیوند عضو وزارت بهداشت شروع كرد.
در این عملیات مشترك كه باید در كمتر از چهار ساعت انجام می شد، تیم جراحی ویژه با مدیریت اورژانس هوایی كشور ابتدا به رشت سفر كرده و بعد از تخلیه قلب بیمار مرگ مغزی، قلب را به تهران منتقل كرده و در بیمارستان به بیمار دیگر پیوند زدند.
این قلب از یك خانم ۲۴ساله ای كه بر اثر تصادف گرفتار مرگ مغزی شده بود، جدا و به خانم ۵۴ ساله ای اهدا شد كه بر مبنای اعلام اورژانس كشور این عملیات تابحال موفقیت آمیز بوده است.
دكتر صالحی - رئیس عمل پیوند قلب در بیمارستان امام خمینی (ره) درباره این عملیات اظهار نمود: این ماموریت بسیار عالی انجام شد و سرعت عمل، دقت و همكاری بسیار عالی بود. از دكتر كولیوند رئیس اورژانس كشور هم تشكر می كنم؛ چون كه اورژانس بسیار متحول شده است. در سیل اخیر هم اورژانس بسیار عملكرد قابل توجهی داشت.1398/02/01
15:47:44
5.0 / 5
4213
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس