تصویب تعرفه های درمانی سال ۹۸، رشد ۱۰ و ۱۲ درصدی تعرفه های بخش دولتی و خصوصی

تصویب تعرفه های درمانی سال ۹۸، رشد ۱۰ و ۱۲ درصدی تعرفه های بخش دولتی و خصوصی به گزارش آرایش عروس وزیر بهداشت اظهار داشت: برای نخستین بار در سالیان اخیر، تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی مطابق وعده قبلی، قبل از شروع سال در هیات دولت به تصویب رسید.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی در حاشیه بازدید از ایستگاه سلامت نوروزی در منطقه قوری چای آزاد راه كرج تهران، اظهار نمود: روز دوشنبه در آخرین جلسه هیات وزیران در سال ۹۷، مبحث تعرفه های تشخیصی و درمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت مصوب شد كه تعرفه ها در بخش دولتی به طور میانگین ۱۰ و در بخش خصوصی ۱۳ درصد رشد داشته باشد.

وی ادامه داد: افزایش تعرفه های پزشكی سال ۹۸ كمتر از نرخ تورم سالیانه خواهد بود، اما با نشست های متعددی كه با همكاران بخش خصوصی داشتیم و همدلی و همراهی این عزیزان، توافق شد بنا بر جمیع شرایط، سال ۹۸، سال سودآوری برای مراكز درمانی بخش خصوصی نمی تواند باشد و بخش خصوصی در شرایط تحریم و فشارهای اقتصادی، با مردم همراهی خواهند كرد.

به گزارش وبدا، وزیر بهداشت افزود: افزایش تعرفه بخش خصوصی، حداقل رشد ممكن و لازم را داشته است كه گرفتار بحران در پرداخت هزینه ها نشود و سال ۹۸ را با چالش كمتر و البته گذشت از بخشی از عواید خود سپری خواهند كرد.
1398/01/01
10:17:31
5.0 / 5
4381
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس