حضور اپلیكشن های برتر سلامت در شیراز

حضور اپلیكشن های برتر سلامت در شیراز آرایش عروس: سال هاست شیراز بعنوان كلانشهر پیش رو در حوزه سلامت نه تنها شهرت كشوری یافته بلكه در عرصه بین المللی باز به مركزی برای گردهمایی ایده های خلاق و نبوغ اصحاب علم در این بخش شده است.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، حالا دست اندركاران سلامت جامعه در دانشگاه علوم پزشكی شیراز پا از مرزهای درمان فراتر گذاشته و با تدارك برنامه های متعدد، ایده ها را در حوزه سلامت گردهم جمع می كنند تا سرعت پیشرفت در این راه بیشتر از گذشته شود.
با دگرگونی دنیای ارتباطات و حضور انسان در فضای مجازی، برنامه ریزی برای به خدمت گرفتن تكنولوژی جهت پیشرفت در حوزه سلامت اهمیتی دوچندان به خود گرفته و بالقطع برگزاری همایش هایی همچون "سلامت همراه" یكی از مسیرهایی است كه می تواند برنامه ریزان را در تحقق اهداف این حوزه یاری رساند.
كنگره بین المللی "سلامت همراه" كه دو سالانه ای علمی برای پیشرفت ارتباطات جمعی است، این دفعه یكم و دوم اسفندماه در مركز استان فارس برگزار می شود و تدارك برنامه های جانبی گوناگون برای آن بر پربارتر شدن آن موثر خواهد بود.
رئیس مركز رشد فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشكی شیراز در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس، از برگزاری «مسابقه اپلیكیشن برتر سلامت» بعنوان یكی از برنامه های جانبی سومین كنگره بین المللی سلامت همراه شیراز یاد كرد.
دكتر سید جلیل معصومی اظهار داشت: این مسابقه با هدف ارتقای استانداردهای تولید اپلیكیشن های سلامت و افزایش انگیزه فعالان این حوزه برای ایده پردازی و استانداردسازی این محصولات برگزار می گردد و استارتاپ ها و شركت های فعال در این زمینه، می توانند در این مسابقه شركت نمایند و از جوایز نقدی بهادار این رویداد بهره مند شوند.
معصومی با اشاره به اینكه نام نویسی بخش مسابقه از یكم بهمن ماه شروع شده است، مهلت برای علاقه مندان این حوزه را تا ۲۰ بهمن اعلام و افزود: علاقه مندان به پایگاه اینترنتی http: //mhealth2019.sums.ac.ir بازگشت كنند.
وی در عین حال اضافه كرد كه تیم های شركت كننده این امكان را دارند كه ضمن نام نویسی در مسابقه، درخواست دریافت غرفه در نمایشگاه و رویداد استارتاپ دمو را باز ارسال نمایند.
آنگونه كه معصومی عنوان نمود، برنامه های جنبی این كنگره با استقبال قابل توجه نخبگان علمی و شركت های دانش بنیان روبرو شده و پیش بینی می شود نتایج پرباری از برگزاری برنامه های این گردهمایی علمی حاصل شود.
رئیس مركز رشد فناوری اطلاعات دانشگاه اضافه كرد: با هدف رفاه بیشتر شركت كنندگان در بخش نمایشگاه، زمینه اسكان بلاعوض افراد شركت كننده در مدت برگزاری كنگره در شهر شیراز فراهم گشته است و همین طور ۵۰ درصد هزینه غرفه ها، از طرف حامیان كنگره پرداخت می شود.
به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، آنطوركه دست اندكاران این كنگره اعلام نموده اند، مقرر است علاوه بر سخنرانی های علمی و تخصصی، برنامه هایی نظیر مسابقه كشوری برترین اپلیكیشن های سلامت، نمایشگاه اپلیكیشن های سلامت، كارگاه های جانبی ویژه استارتاپ ها، رویداد دورهمی و تبادل تجربیات ویژه استارتاپ های حوزه سلامت و رویداد استارتاپ دمو، قسمتی از برنامه های جانبی را شامل می شود.
بنظر می رسد حركت در راه تحولات تكنولوژی گریزناپذیر بوده و تدارك چنین كنگره و رویدادهایی در شیراز كه زمانی مهد الكترونیك ایران محسوب می شده و الان باز قطب مسلم پزشكی ایران و حتی منطقه است، می تواند در كنار تلاش استاتید صاحب سبك علم پزشكی، مسیر توسعه و ارتقا جایگاه این شهر را در حوزه سلامت هموارتر كند؛ موضوعی كه بیشتر از هر سوژه نیازمند همراهی و همگامی بخش های مختلف مدیریتی شیراز، فارس و ایران و البته همگامی رسانه ها است.1397/11/17
16:42:12
5.0 / 5
4475
تگهای خبر: استاندارد , بینی , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس