معاون بهداشت وزارت بهداشت مطرح كرد:‏

نقش مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت در تحمیل هزینه به بیمه ها

نقش مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت در تحمیل هزینه به بیمه ها آرایش عروس: معاون بهداشت وزارت بهداشت اظهار داشت: ‏‎ مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت، حرف اول را می زند و اگر سایر ‏دستگاه ها كار خودرا به درستی انجام ندهند، هزینه آن به نظام سلامت و بیمه ها تحمیل می شود.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت در دومین اجلاس مدیران كل بیمه سلامت كشور با اشاره به اینكه فعالیت مدیران كل بیمه سلامت در زمینه پیشگیری و بهداشت در استان ها قابل توجه بوده و جای تشكر دارد، اظهار نمود: بدون توجه به مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت نمی توان مدیریت منابع در نظام سلامت را انجام داد.
وی اضافه كرد: مشكلاتی كه پیش روی نظام سلامت در تمام دنیا وجود دارد، مواردی مثل بی عدالتی در سلامت، سالمندی و شهرنشینی، فقدان پوشش مناسب نظام سلامت در شهرها، بیمارستان محوری و تخصص گرایی، تجاری سازی طب و افزایش تقاضای القایی و بیماری های غیرواگیر است.
معاون بهداشت وزارت بهداشت افزود: اگر به سوژه سالمندی به درستی رسیدگی نشود، با عنایت به اینكه امید به زندگی از ۸۰ سال عبور كرده است، مشكلات ناشی از سالمندی گریبان بیمه ها را می گیرد و عمده منابع بیمه ها باید در این حوزه هزینه شود.
رییسی اظهار داشت: باید نگاه علمی و دقیق به برنامه پزشكی خانواده و نظام ارجاع و راهنماهای بالینی داشت تا این برنامهها به درستی پیش رود.
معاون بهداشت وزارت بهداشت درانتها اشاره كرد: هم اكنون شرایط به این شكل است كه هر شخصی هر جایی كه بخواهد با در دست داشتن دفترچه بیمه، می تواند برای درمان بازگشت كند. بیمه ها باید سلامت نگر باشند. برای اینكه اگر به این مفهوم دقت شود، خرید راهبردی خدمات سلامت تغییر می كند.

1397/11/05
19:19:32
5.0 / 5
4378
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس