كارشناس اداره كل دارویی سازمان غذا و دارو مطرح كرد:

واكنش به تبلیغ دارو توسط یكی از هنرپیشه های زن

واكنش به تبلیغ دارو توسط یكی از هنرپیشه های زن آرایش عروس: كارشناس اداره كل دارویی سازمان غذا و دارو در واكنش به پیگیری تبلیغ یك دارو توسط یك هنرپیشه اظهار داشت: هنوز در این ارتباط پرونده ای در سازمان غذا و دارو تشكیل نشده است.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، امین مطلبی پگاه یكشنبه در نشست خبری دومین كنگره بین المللی داروسازی نوین با عنوان این مطلب كه بیشترین تبلیغات دارویی در فضای مجازی مربوط به شبكه های ماهواره ای است، گفت: متاسفانه تبلیغات در ماهواره ها تحت كنترل ما قرار ندارد.
وی با بیان اینكه سازمان غذا و دارو برای تبلیغ دارو آیین نامه دارد، اضافه كرد: تبلیغ دارو فقط توسط پزشك و داروساز مجاز است.
مطلبی همین طور به آیین نامه معرفی و تبلیغات دارویی اشاره نمود و اظهار داشت: بر طبق این آیین نامه رابطه بین پزشك و داروساز در تبلیغات دارویی مشخص شده و مجازات باز تعیین گردیده است.
وی در ارتباط با نامه انجمن داروسازان در خصوص اینكه تجویز دارو با نام تجاری می بایست ممنوع شود، تاكید كرد: تجاری بودن دارو به خاطر چند تخلف نمی بایست زیر سؤال برود.
مطلبی در ارتباط با تبلیغ یك دارو توسط یكی از هنرپیشه های زن، اظهارداشت: این قبیل موارد در كمیسیون ماده قانونی بیست مورد بررسی قرار میگیرد اما برای این سوژه پروندهای تشكیل نشده است.

1397/09/19
14:27:13
5.0 / 5
4603
تگهای خبر: پزشك , تبلیغات , دارو , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس