رئیس سمپوزیوم ایمپلنت و بازسازی استخوان عنوان كرد؛

استفاده از پتانسیل دندانپزشكی در صادرات، راهكارهای مقابله با تحریم

استفاده از پتانسیل دندانپزشكی در صادرات، راهكارهای مقابله با تحریم آرایش عروس: رئیس سمپوزیوم افق های جدید ۲۰۲۰ در زمینه ایمپلنت، زیبایی و بازسازی استخوان، اظهار داشت: اقتصاد ایران اگر به سمت صادرات علم حركت نماید هیچ تحریم یا فشاری نمی تواند اقتصاد را تحت تاثیر قرار دهد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، بابك مسلمی، با اشاره به تحریم های نفتی ایران، اظهارداشت: پتانسیل دندانپزشكی ایران كه دارای رتبه های بالای جهانی است و در جایگاه برتر منطقه ای قرار دارد می تواند بخشی از وابستگی درآمدی كشور را به درآمدهای نفتی تامین كند. وی ادامه داد: دندانپزشكان گاهی به سبب تمركز در مسائل علمی و افزایش سطح معلومات خود از مدیریت توانمندی های خود غافل می شوند كه با كمك گرفتن از مدیران بخش خصوصی می توانند توانمندی های خودرا در سطوح جهانی به دنیا نشان بدهند. رئیس سمپوزیوم افق های جدید ۲۰۲۰ در زمینه ایمپلنت، زیبایی و بازسازی استخوان افزود: متاسفانه بعضی از مدیران و فعالان اقتصادی از پتانسیل فوق العاده حوزه سلامت و بخش علمی كشور خصوصا حوزه دندانپزشكی غافل مانده اند.
مسلمی بیان داشت: مدیران می بایست فرصت طلب باشند و فرصت های اقتصادی اگر شكار نشود به راحتی از دست خواهند رفت و گاها امكان دارد موجب بلا شود. وی بیان داشت: علم دندانپزشكی ایران اگر بوسیله مدیران باتجربه درست مدیریت شود تاثیر به سزایی بر میزان درآمد پزشكان درپی خواهد داشت و همین طور به تبع آن دریافت خدمت بهتر را برای بازگشت كنندگان و بیماران به همراه خواهد داشت. مسلمی اضافه كرد: باور این عقیده كه بتوان خدمات علمی همچون دندانپزشكی را به خارج از ایران صادر كرد از نظر دندانپزشكان امری محال و ناباورانه است ولی ما به تجربه نشان داده ایم كه این امر امكان پذیر است و عواید آن هم برای كشور و هم برای جامعه دندانپزشكان همین طور برای مردم بسیار زیاد خواهد بود.وی بیان داشت: این گونه تحركات نه تنها در زمینه خدمات درمانی و نیروی انسانی متخصص، بلكه در زمینه تولیدات داخلی و تقویت تولید كنندگان داخلی و تجهیزات دندانپزشكی، فرصت مناسبی را به وجود خواهد آورد كه لازمه آن باز رساندن تولیدات داخلی به استانداردهای جهانی برای رقابت با تولیدكنندگان خارجی خواهد بود.مسلمی اشاره كرد: فروش و صادرات منابع طبیعی كشور همواره یكی از چالش های پیش روی جمهوری اسلامی ایران و همه دولت ها بوده است كه با تمركز و حمایت دولت و هموار كردن مسیر سرمایه گذار بخش خصوصی در مجامع بین المللی در آینده ای نزدیك بخشی از دغدغه دولت ها در وابستگی به صادرات نفت مرتفع خواهد شد و فشارهایی كه هم اكنون به اقتصاد ایران وارد میگردد را كم خواهدنمود.مدیر گروه آموزشی درمانی مدرن، اظهار داشت: ایران اگر به سمت صادرات علم و دانش حركت نماید و داشته های شركت های دانش بنیان را به اشتراك بگذارد، هیچ تحریم یا فشاری نمی تواند اقتصاد را تحت تاثیر قرار دهد. سمپوزیوم افق های جدید ۲۰۲۰ در زمینه ایمپلنت، زیبایی و بازسازی استخوان در ۲۹ آذر ۹۷ در باكو پایتخت آذربایجان برگزار می شود.

1397/08/21
18:16:42
5.0 / 5
4383
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس