افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت

افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت آرایش عروس: با حضور وزیر بهداشت و معاونین بهداشت و درمان وزارت بهداشت، سه پروژه درمانی شهرستان شوش شامل مجتمع زنان و زایمان حضرت مریم(س)، بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نظام مافی و كلینیك ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانیال نبی(ع) شوش به بهره برداری رسید.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، افتتاح سه پروژه درمانی شهرستان شوش با حضور وزیر بهداشت مجتمع زنان و زایمان حضرت مریم(س) بیمارستان نظام مافی شوش با ظرفیت ۱۶ تخت در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر ۵ و نیم میلیارد تومان در زمینی با زیربنای ۱۸۰۰ متر مربع ساخته و تجهیز شده است.
در این مجتمع، اتاق های عمل، اتاق نوزادان، اتاق زایمان ویژه، اتاق های اختصاصی زایمان و اتاق زایمان ایزوله در جهت حفظ كرامت انسانی مادران آبستن وجود دارد.
بخش مراقبت های ویژه ICU بیمارستان نظام مافی شوش در زمینی با زیربنای ۳۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۳۲۴ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است.
این بخش تا قبل از این، ۴ تخت داشت كه ۴تخت جدید دیگر هم به ظرفیت آن افزوده شد. كلینیك ویژه تخصصی و فوق تخصصی حضرت دانیال نبی(ع) شوش كه با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در زمینی با زیربنای ۲۰۰۰ متر مربع در سه طبقه ساخته و تجهیز شده است.
در این كلینیك، خدمات تخصصی و فوق تخصصی در رشته های قلب، داخلی، اطفال، زنان، گوش، حلق و بینی، كلیه و مجاری ادراری و ارتوپدی عرضه می گردد.
به گزارش وبدا، وزیر بهداشت همینطور از پروژه ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شوش بازدید و بر تسریع در تكمیل این پروژه تصریح كرد.1397/07/05
18:20:46
5.0 / 5
4255
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بینی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس