بروز بیماری های روده ای در كمین برخی مناطق حواشی شهر بجنورد

بروز بیماری های روده ای در كمین برخی مناطق حواشی شهر بجنورد آرایش عروس: سرپرست مركز بهداشت بجنورد از كمین بروز بیماری های روده ای در بعضی مناطق حواشی این شهر اطلاع داد.


دكتر «ابراهیم بازخانه» در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اعلام گزارشی در خصوص این كه در بعضی كوچه های حواشی شهر بجنورد فاضلاب رها شده و این فاضلاب ها در كوچه ها باقی مانده بود، اظهار داشت: كارشناسان ذی ربط به مناطق اعلام شده فرستاده شدند و بررسی های لازم به عمل آمد.
وی با بیان این كه در بعضی از این كوچه ها شركت آب و فاضلاب، آسفالت كوچه را حفاری و طرح فاضلاب را اجرا كرده بود، اضافه كرد: اما هنوز حفاری انجام شده توسط شهرداری مرمت نشده بود و از جانب دیگر ساختمان سازی هایی هم انجام شده بود كه نخاله ها رها شده بودند.
بازخانه در پاسخ به این پرسش كه برخی خانواده ها فاضلاب حاصل از شست وشوی ظروف، لباس و... را به داخل كوچه انتقال می دهند و از جانب دیگر توان مالی لازم برای این كه به فاضلاب شهری متصل شوند را ندارند؟ اظهار نمود: با خانواده های یكی از محلات صحبت شد تا در صورت عدم توانایی اتصال به فاضلاب شهری، چاه هایی را در داخل حیات منزل حفر و از انتقال فاضلاب به داخل كوچه ها جلوگیری نمایند.
وی خاطرنشان كرد: گزارش كامل از وضعیت محلات گزارش شده با این مشكلات تهیه شده است و قرار بر این است تا در كارگروه سلامت و امنیت غذایی مطرح شود.
به قول وی، رهاسازی فاضلاب و نخاله های ساختمان احتمال خطر مبتلا شدن به بیماری های روده ای را در بین ساكنان منطقه فراهم می آورد.1397/06/17
15:21:51
5.0 / 5
4215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس