محققان فرانسوی ادعا می كنند؛

چین و چروك پیشانی نشانه ریسك بالای بیماری قلبی عروقی

چین و چروك پیشانی نشانه ریسك بالای بیماری قلبی عروقی آرایش عروس: محققان دریافتند افراد دارای تعداد بالای چین و چروك های عمیق در پیشانی ۱۰ برابر بیشتر با مرگ ناشی از بیماری های قلبی مواجه اند.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، به قول محققان چین و چروك ها تنها سبب تولید ظاهر بد و پیر به نظر رسیدن شما نیستند، بلكه مشكلات جدی ای را می توان با استفاده از آنها پیش بینی نمود. محققان عنوان می كنند هرچقدر چین و چروك ها عمیق تر باشند، احتمال مرگ به علت بیماری های قلبی بیشتر خواهد بود.
تحقیقات نشان داده است هرچقدر افراد نسبت به سن و سال شان، چین و چروك شان بیشتر باشد، در معرض ریسك بالاتر مرگ ناشی از این مشكل قرار دارند.
همچنین محققان دریافتند چین و چروك ها می توانند با «تصلب شریان» هم مرتبط باشند؛ عارضه ای كه در آن، در اثر سفت شدگی عروق، پلاك های تشكیل می گردد. تصلب شریان با حملات قلبی مرتبط می باشد.
در این مطالعه، ۳۲۰۰ فرد سالم در سنین مختلف به مدت ۲۰ سال تحت نظر بودند و برپایه تعداد و عمق چروك های پیشانی به این افراد نمره داده شد.
نمره صفر برای عدم وجود چین و چروك و نمره ۳ برای وجود چین و چروك های عمیق بود. در طول مدت ۲۰ سال، ۲۳۳ نفر به دلایل مختلف فوت كردند. از بین این تعداد، ۱۵.۲ درصد دارای نمرات ۲ و ۳ بودند، ۶.۶ درصد نمره ۱ گرفته بودند و ۲.۱ درصد هیچ چین و چروكی نداشتند.
محققان نتیجه گرفتند افراد دارای نمره یك، با ریسك نسبتا بالا حمله قلبی روبرو بودند، اما افراد دارای نمرات ۲ و ۳، در مقایسه با افراد فاقد چین و چروك، ۱۰ برابر بیشتر با مرگ ناشی از مشكلات قلبی جان شان را از دست دادند.
دكتر «اولاند اسكیرول»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «هرچقدر نمره چین و چروك ها بالاتر باشد، ریسك مرگ و میر ناشی از مشكلات قلبی عروقی افزایش می یابد. تنها با یك نگاه ساده به چهره افراد می توان متوجه این نشانه هشداردهنده شد و با برخی سفارش ها به كاهش این ریسك كمك كرد.»

1397/06/06
13:30:38
5.0 / 5
4585
تگهای خبر: محققان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس