رئیس انجمن علمی داروسازان ایران؛

مصرف مكمل های بدنسازی غیرمجاز سبب ناباروری فرد می گردد

مصرف مكمل های بدنسازی غیرمجاز سبب ناباروری فرد می گردد آرایش عروس: رئیس انجمن علمی داروسازان ایران، اظهار داشت: مصرف انواع داروها ومكمل های ورزشی غیرمجاز در سالن های بدن سازی،


به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، دكتر محمدرضا شانه ساز در هفدهمین همایش سالانه انجمن علمی داروسازان ایران، تصریح كرد: یكی از معضلات اجتماعی در كشور كه با بحث حفظ بنیان خانواده در ارتباط می باشد مبحث اختلالات جنسی بوده و از آنجایی كه نخستین و مهمترین واحد اجتماعی در دین مبین اسلام خانواده است و بر گسترش آن تاكید شده توجه به رفع مشكلات اختلالات جنسی هم در خانواده ها حائز اهمیت می باشد. وی با اشاره به اینكه معضل اختلالات جنسی به صورت مستقیم و غیرمستقیم می تواند خانواده ها را دچار صدمه كند، اظهار داشت: این مسئله برای جوامع بشری تهدید به حساب می آید و در كشور ما دیر به این مسئله توجه شده است.
رئیس انجمن علمی داروسازان ایران با اشاره به اینكه آمار طلاق و جدایی نشان داده است كه زنگ خطر فروپاشی خانواده به صدا درآمده است، اظهار داشت: با عنایت به اهمیت مسئله اختلالات جنسی در بزرگ ترین گردهمای داروسازان ایران، این مورد مدنظر قرار گرفته و یكی از محورهای اصلی همایش است و توسط كارشناسان و اساتید این محور در نظر گرفته شد. شانه ساز با اشاره به اینكه در زمینه اختلالات جنسی معضلات فراوانی وجود دارد اظهار داشت: مصرف داروهای غیرمجاز در ورزشگاه ها و مراكز بدنسازیبر روی سلامت جنسی آنها تأثیرگذار است و داروسازان و داروخانه ها با این تیپ از مراجعات همراه بوده بنابر این لازم است كه این مسائل در همایش های بزرگ داروسازان مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اینكه اطبا و داروسازان با درخواست غیرمنطقی داروهای هورمونی همچون تستسترون مواجهند، اظهار داشت: این مكمل ها از كانال های قاچاق وارد می گردد و گاهی مربیان ورزشی آن را سفارش كرده كه حتی یك بار مصرف مكمل های غیرمجاز جهت بدنسازی می تواند سبب ناباروری فرد شود. رئیس انجمن علمی داروسازان ایران، تصریح كرد: ارتباطات جنسی خارج از دستور شرع با گسترش فضای مجازی، بروز عفونت ها و بیماری های مقاربتی و...، همچون مسائلی است كه سلامت خانواده و باروری آنها را تحت تأثیر قرار می دهد و این مسائل هم در همایش مورد بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت.

1397/06/03
15:02:07
5.0 / 5
4800
تگهای خبر: بدن , خانواده , دارو , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس