ازدواج در فضای مجازی

ازدواج در فضای مجازی آرایش عروس: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت اغفال دختران با وعده ازدواج یكی از عوامل اصلی انتشار عكس های خصوصی در فضای مجازی می باشد و بیشتر دختران جوان قربانی حیله گری ها و نیات شیطانی افراد در شبكه های اجتماعی می گردند.


سرهنگ " امین یادگار نژاد" در این خصوص اظهار داشت: چندی پیش در پی آشنایی زن جوانی با مردی در فضای مجازی ، این امر  باعث جلب اعتماد آن زن شده و كم كم این آشنایی به ارسال عكس هاس شخصی  بین آن‌ها تبدیل شد .
 
وی بیان كرد: پس از چندین روز از آن آشنایی ، زن به پیشنهاد خواستگاری مرد جواب مثبت می‌دهد اما پس از مدتی متوجه می‌شود كه او  افكار شومی در سر دارد و از سوی او فریب خورده است .
 
رئیس پلیس فتا اظهار كرد: شرایط خواستگار موجب قطع ارتباط آن دو می‌شود اما پس از مدتی آن مرد با ایجاد صفحه ای از عكس های شاكیه در فضای مجازی  به زن اعلام می‌كند كه اگر به خواسته‌های او عمل نكند تصاویر خصوصی او را در فضای مجازی منتشر خواهد كرد .
 
وی ادامه داد: پس ازارائه شكایت از طرف آن زن، ماموران پلیس فتا وارد عمل شده و با بكارگیری روش‌های علمی و شگردهای پلیسی متهم را شناسایی و دستگیر كردند و متهم پس از انتقال به پلیس فتا در بازجویی ماموران به جرم خود مبنی بر اغفال زنان از طریق فضای مجازی اعتراف كرد .
 
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان در پایان گفت: با توجه به اینكه فضای مجازی محیطی غیر واقعی است به نظر می رسد افرادی كه از نظر شخصیتی مشكل دارند اقدام به نشان دادن تصویر غیر واقعی ازخود كرده و با ارائه شخصیتی چند گانه مشكلات فراوانی را برای خود و دیگران ایجاد می‌كنند . پس می طلبد كه والدین با ارتباط مثبت و دوستانه بر رفتار فرزندان خود نظارت داشته باشند چرا كه این امر نقش بسزایی در سلامت روانی و اجتماعی آنها دارد. با نگاهی به پرونده های ارجاعی به پلیس فتا در می یابیم كه شبكه های اجتماعی هیچ گاه نمی تواند بستر امنی برای آشنایی و شناخت شریك زندگی باشد، چرا كه این فضا، مجازی بوده و نمی تواند تضمین كننده اطلاعات صحیحی از چهره واقعی افراد باشد.
1396/07/02
14:26:08
5.0 / 5
6846
تگهای خبر: ازدواج , خواستگاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس