یك موسسه سلامت روان در انگلیس:

استرس محیط كار بعنوان یكی از خطرات شغلی در نظر گرفته شود

استرس محیط كار بعنوان یكی از خطرات شغلی در نظر گرفته شود آرایش عروس: یك موسسه سلامت روان در انگلیس تاكید كرده است از آنجائیكه یك سوم مردم این كشور احساس خودكشی را تجربه كرده اند باید استرس محیط كار هم بعنوان یكی از خطرات شغلی در نظر گرفته و برای آن قوانین تنظیم شود.به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، طبق آخرین گزارش انجمن سلامت روان انگلیس یك سوم مردم این كشور احساس خودكشی را تجربه كرده اند و تعداد افرادی كه در این همه گیری استرس تحت معاینه و درمان قرار نمی گیرند رو به افزایش است.

در گزارش انجمن سلامت روان انگلیس بر اعمال تغییرات اجتماعی در شیوه درمان مشكلات روان و عرضه قوانین جدید به كافرمایان برای مواجه با استرس و خطرات سلامت روان كه همچون سلامت جسم حائز اهمیت است تاكید گردیده است.

آمارهای انتشار یافته از بررسی روی بیش از ۴۶۰۰ فرد بزرگسال در انگلیس از آن حكایت می كند كه از هر چهار نفر سه تن در سال قبل به علت استرس احساس ناامیدی و ناتوانی داشته اند و این رقم در بین زنان ۸۱ درصد بوده است.

در گزارش انجمن سلامت روان آمده است: این نشان دهنده فشارهایی است كه از استرس های زندگی روزمره فراتر رفته و می تواند به اختلالات جدی تر روانی منجر شود.

۳۲ درصد از بزرگسالان در این كشور اظهار داشته اند كه در نتیجه استرس احساس خودكشی را تجربه كرده اند در حالیكه ۱۶ درصد از بزرگسالان به علت استرس به خود صدمه رسانده اند. همینطور زنان و جوانان بیشتر تحت تاثیر این شرایط قرار دارند.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، انجمن سلامت روان انگلیس برای مقابله با این بحران از دولت درخواست كرده كه استانداردهای جدید برای كارآفرینان و كارفرمایان عرضه كند تا خطرات روان شناختی را هم در ارزیابی های ایمنی در محل كار در نظر بگیرند.
1397/02/24
13:34:00
5.0 / 5
4492
تگهای خبر: زنان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس