بار مالی ملزومات پزشكی بیش از تجهیزات سرمایه ای حوزه پزشكی

بار مالی ملزومات پزشكی بیش از تجهیزات سرمایه ای حوزه پزشكی آرایش عروس: مدیر تجهیزات پزشكی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی استان زنجان اظهار داشت: بار مالی ملزومات پزشكی بیش از تجهیزات سرمایه ای حوزه پزشكی است.


به گزارش آرایش عروس به نقل از ایسنا، «مهدی منوری» در جمع خبرنگاران با اشاره به این كه دو بخش عمده تجهیزات و ملزومات پزشكی داریم، اظهار داشت: ملزومات پزشكی جزو لاینفك تجهیزات پزشكی است و بخش عمده محصولات حوزه پزشكی، ملزومات پزشكی است تجهیزات یك بار مصرف پزشكی كه كاربرد دارند و اغلب در مراكز بیمارستانی و همه مراكز درمانی استفاده می شوند و علی رغم ظاهرش بخش عمده بار مالی حوزه پزشكی را به خود مختص كرده است.
وی با اشاره به این كه بار مالی ملزومات پزشكی بیش از تجهیزات سرمایه ای حوزه پزشكی است، ادامه داد: با این اوصاف، كار بخش تجهیزات پزشكی در دو حوزه متفاوت، اما متقارن خواهد بود كه در حوزه تجهیزات سرمایه ای دانشگاه علوم پزشكی دو مأموریت عمده را دارد. یك بخش كه شامل تجهیزات حوزه درمان استان است و بخش دیگر بحث نظارتی است كه بر مراكز درمانی و كلینیك ها و... كه متعلق به دانشگاه علوم پزشكی نیستند، اما تحت نظارت این دانشگاه قرار دارند، است.
منوری تصریح كرد: تهیه، تأمین، نصب، راه اندازی، آموزش و سرویس و تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشكی و تا مرحله اسقاط كردن تجهیزات پزشكی تحت نظارت حوزه تجهیزات پزشكی است. در حوزه تجهیزات پزشكی مدیریت متمركز در ستاد دانشگاه وجود دارد و شعبه هایی در حوزه های اقماری تمام مراكز درمانی مدیریت تجهیزات پزشكی در خود بیمارستان ها متمركز است و به چرخه تجهیزات پزشكی نظارت دارند و هدف این است كه تجهیزات مصرفی، با قیمت مناسب و با بهترین كیفیت وارد مجموعه شود.1397/02/23
14:54:19
5.0 / 5
4498
تگهای خبر: بیمار , پزشك , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس