رئیس كل سازمان نظام پرستاری:

نمایندگان مجلس از بودجه پرستاران حمایت كنند

نمایندگان مجلس از بودجه پرستاران حمایت كنند آرایش عروس: رئیس كل سازمان نظام پرستاری با اشاره به بودجه مورد نیاز پرستاران اظهار داشت: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری ۱۰ سال است كه تصویب شده ولی هنوز اجرایی نشده است.به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، دكتر علی محمد آدابی در همایش بزرگداشت روز پرستار اظهار نمود: انتقادهای ما به این دلیل است كه بهتر است منابعمان استفاده شود، خوشبختانه در دوره اخیر باب بسیار خوبی با وزارت بهداشت باز شده است و تیم پرستاری در تمام كارگروه ها حضور فعال دارند و مسائل و مشكلات پرستاران را بیش از آنچه باید، دنبال می كنند.
وی اضافه كرد: پرستاری بدون شك یكی از سرمایه های اجتماعی است و كشور ما با بیش از ۱۸۰ دانشكده در سراسر كشور این پرستاران را تربیت می كند.
رئیس كل سازمان نظام پرستاری اظهار داشت: قانون برآمده از اخلاق، عبارت است از شناخت و رعایت حقوق متقابل و این رمز پیشرفت كشورهای توسعه یافته است. قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری كه بیش از ۱۰ سال پیش تصویب شده، هنوز اجرایی نشده است و این زیرپا گذاشتن حقوق پرستاران است. انتظار ما این است كه نمایندگان مجلس بودجه مورد نیاز پرستاران را حمایت كنند.
آدابی ادامه داد: سرمایه اجتماعی فاصله ما را با كشورهای پیشرفته تعیین می كند، سرمایه اجتماعی سبب همگرایی افراد و ملت برای رسیدن به اهداف می گردد.
وی تصریح كرد: با تعامل خوبی كه با وزارت بهداشت صورت گرفته، مشكلات پرستاری حل خواهد شد و خیلی از این مشكلات نیازی به بودجه ندارند و صرف اختیار دادن به ما، می توانیم هویت پرستاری را حفظ نماییم.

1396/11/03
13:17:55
5.0 / 5
4739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس