مدیرعامل شركت شهر سالم:

رجوع 13هزار نفر به درمانگاه های شهرداری تهران در موج نخست كرونا

رجوع 13هزار نفر به درمانگاه های شهرداری تهران در موج نخست كرونا مدیرعامل شركت شهر سالم از ۱۳هزار نفر رجوع كننده به درمانگاه های شهرداری تهران در موج نخست این بیماری خبرداد.


به گزارش آرایش عروس به نقل از مهر، به مناسبت روز پزشک، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران همراه با تعدادی از مدیران این اداره کل با حضور در ساختمان مرکزی شرکت شهر سالم ضمن دیدار با حمید چوبینه، از اعضای ایثارگر این شرکت تقدیر کردند. در این دیدار، مدیرعامل شرکت شهر سالم در سخنانی اظهار داشت: ایثار و جوانمردی رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی الگویی برای پزشکان و کادر درمان کشور است که در بحران کرونا این سرمایه اخلاقی به کار آمد و پزشکان و پرستاران ما ایثاری از جنس دلاوران دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتند.
وی ادامه داد: وظیفه خود می دانم از همکاران عزیزم در شرکت شهر سالم که در ماه های گذشته ایثارگرایانه برای سلامتی کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران و همینطور شهروندان تهران تلاش و کوشش وافری کردند، تشکر کنم. بخصوص عزیزان پزشک، پرستار و کادر درمان که در طول سال بخصوص در دوره شیوع عالم گیر ویروس کرونا بعنوان بخشی از کادر درمان کشور تلاش فداکارانه ای در درمانگاه های شرکت شهر سالم انجام دادند. مدیرعامل شرکت شهر سالم خاطرنشان کرد: در ایام ابتدایی انتشار کرونا که وحشت این بیماری جامعه را فراگرفته بود و برخی مراکز درمانی از پذیرش موارد مشکوک حذر داشتند، درهای درمانگاه های ما به روی همه بیماران باز بود و حتی سرریز بیمارستان های اصلی پایتخت چون مسیح دانشوری به این مراکز فرستاده می شدند. چوبینه اظهار داشت: تنها در موج اول شیوع ویروس کرونا، ۱۳ هزار نفر رجوع کننده به درمانگاه های شهرداری تهران خدمات در رابطه با تشخیص و درمان کرونا را دریافت نمودند. این منهای فعالیتهای اورژانس شرکت شهر سالم می باشد که در بسیاری موارد به منزل بیماران عضو خانواده شهرداری تهران می رفتند و پیگیر درمان آنها می شدند. وی ادامه داد: بخش بهداشت و پیشگیری شرکت شهر سالم هم دستورالعمل ها و آموزش های پیشگیری را تنظیم و منتشر نمودند و تمامی افراد شاغل در شهرداری تهران را هم مورد غربالگری کرونا قرار دادند.
در ادامه این نشست که با حضور تعدادی از پزشکان ایثارگر شرکت شهر سالم برگزار شد، مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران در سخنانی اظهار داشت: اغلب قریب به اتفاق ۴۶ پزشک شاغل در شهرداری تهران در شرکت شهر سالم فعالیت می نمایند و از این جهت بر خودمان فرض می دانیم که هر سال با حضور در شرکت شهر سالم در سالروز تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک از این عزیزان تقدیر و تشکر نماییم. جلالی پزشکان را پرچمداران دفاع از پایتخت دانست و اظهار داشت: ما باید به خدمت گزاری عاشقانه شما به خلق اقتدا نماییم. وی با یادآوری یاد و خاطره شهید دکتر وریجی، افزود: پس از جنگ، کسانی بودند که در کشور با رفتار و مسئولیت پذیری خود فرهنگ ایثارگری را زنده نگه می داشتند. یکی از این اقشار، پزشکان بودند که من آنها را پرچمداران «ایثارگری اجتماعی» می دانم. مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران با اشاره به اینکه شاهد میزبانی متواضعانه مردم در درمانگاه های شرکت شهر سالم در ایام اوج کرونا بوده است، اظهار داشت: مراکز ۱۸ گانه شرکت شهر سالم هم پایه بیمارستان های بزرگ و مراکز درمانیِ زیر نظر نیروهای مسلح، سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت، خدمات باکیفیت به همه مراجعان عرضه می دهند. وی ادامه داد: اینکه شرکت شهر سالم با حس مسئولیت پذیری به سراغ تک تک مؤسسات وابسته، مناطق، ادارات کل و معاونت های شهرداری تهران رفت و تمامی پرسنل ابرسازمانی چون شهرداری تهران را غربالگری کرد، قابل تقدیر و تجلیل است. جلالی با اشاره به اینکه بخشی از مقبولیت شهرداری تهران نزد مردم در دور اخیر مدیریت شهری به خاطر خدمات مختلف شرکت شهر سالم می باشد، افزود: من همواره از راه پرتال، فعالیتهای شرکت شهر سالم را رصد می کنم و از موارد آموزشی که عرضه می شود برای اداره کل ایثارگران بهره می برم. از جمع صمیمی و تلاشگر شما که زیر نظر مدیرعامل کوشا و ایثارگر، جناب آقای دکتر چوبینه فعالانه کوشش می کنید، کمال تشکر را دارم.


منبع:

1399/06/07
13:50:16
5.0 / 5
1820
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آرایش عروس
aroosmakeup.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آرایش عروس محفوظ است

آرایش عروس

آرایشگاه عروس